Logotyp serwisu lamode.info
KAMPANIA NA RZECZ WALKI Z RAKIEM PIERSI ESTÉE LAUDER COMPANIES 2018

KAMPANIA NA RZECZ WALKI Z RAKIEM PIERSI ESTÉE LAUDER COMPANIES 2018

Co roku w październiku przypominamy o walce z nowotworem piersi i wspieramy charytatywną akcję!

 

Spis treści

1. ESTÉE LAUDER COMPANIES – KAMPANIA NA RZECZ WALKI Z RAKIEM PIERSI

2. KAMPANIA NA RZECZ WALKI Z RAKIEM PIERSI ESTÉE LAUDER COMPANIES – PARTNERZY HANDLOWI

3. PARTNERZY KAMPANII NA RZECZ WALKI Z RAKIEM PIERSI

4. RÓŻOWA PŁYTA „in PINK8”

ESTÉE LAUDER COMPANIES – KAMPANIA NA RZECZ WALKI Z RAKIEM PIERSI

Estée Lauder Companies od samego początku istnienia firmy w Polsce, realizuje co roku Kampanię na Rzecz Walki z Rakiem Piersi. Projekt ma wymiar edukacyjny, naukowy i finansowy, dzięki czemu na całym świecie od 26 lat firma szerzy świadomość o raku piersi oraz zbiera fundusze na naukowe badania medyczne.

Dzięki wsparciu Partnerów i poczuciu, że misja szerzenia świadomości o raku piersi, zainicjowana przez Evelyn Lauder, powinna dotrzeć do jak najszerszego grona osób, Kampania na rzecz Walki z Rakiem Piersi z każdym kolejnym rokiem ma coraz większy zasięg, a do grona Partnerów włączają się firmy i instytucje z różnych branż.

Estée Lauder Companies oraz Partnerzy oferujący limitowane edycje produktów z Różową Wstążką, przekażą fundusze na wsparcie kontynuacji badań nad rakiem piersi u kobiet z mutacją w genie BRCA1, prowadzonych pod kierownictwem profesora Jana Lubińskiego, założyciela i kierownika Ośrodka Nowotworów Dziedzicznych przy Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

 

KAMPANIA NA RZECZ WALKI Z RAKIEM PIERSI ESTÉE LAUDER COMPANIES – PARTNERZY HANDLOWI

Od wielu lat Partnerami handlowymi Kampanii na rzecz Walki z Rakiem Piersi są najważniejsi partnerzy detaliczni, czyli perfumerie Douglas oraz Sephora. Jak co roku, tak i w październiku tego roku, perfumerie te będą wspierać Kampanię poprzez sprzedaż limitowanych edycji produktów wiodących na polskim rynku marek kosmetycznych Estée Lauder, Clinique, La Mer (wyłącznie w Perfumeriach Douglas), Bobbi Brown (salon firmowy i Perfumerie Douglas), Bumble and bumble, a także Origins (Dostępność: Salony Firmowe Origins, Perfumerie Sephora) oraz po raz pierwszy GLAMGLOW® oraz Jo Malone London (wyłącznie w wybranych Perfumeriach Douglas). 20% ceny sprzedaży tych produktów firma Estée Lauder (Poland) przeznaczy na wsparcie badań nad rakiem piersi.

Nieodłącznym elementem Kampanii od 26 lat są różowe wstążeczki (wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu) jako symbol zdrowych piersi. Wstążeczki te będą rozdawanie od 1 października 2018 r. we wszystkich Perfumeriach Douglas, Perfumeriach Sephora oraz salonach firmowych Estée Lauder, Clinique, Bobbi Brown i Origins.

 Evelyn H. Lauder (fot. materiały prasowe)

PARTNERZY KAMPANII NA RZECZ WALKI Z RAKIEM PIERSI

Z roku na rok rośnie liczba Partnerów włączających się do Kampanii na rzecz Walki z Rakiem Piersi. Niektórzy z nich po raz kolejny wspierają Kampanię, inni po raz pierwszy dołączą do zaszczytnego grona Partnerów. Dzięki zaangażowaniu tych firm i ich pracowników, misja Kampanii dotrze do milionów osób i pozwoli szerzyć świadomość o tej chorobie i profilaktyce w jeszcze większym niż dotychczas zakresie.

W 2018 roku do grona Partnerów Kampanii na rzecz Walki z Rakiem Piersi należą: Ania Kruk, Restauracja Belvedere, Cardio Bunny, Elixa, Juicy Jar, Lamy, Cukiernia Lourse, Millefiori, Moleskine, Poczta Kwiatowa, Restauracja Qchnia Artystyczna, RISK made in Warsaw, WITTCHEN oraz Yankee Candle.

RÓŻOWA PŁYTA „in PINK8”

Wyjątkowym i unikatowym na skalę światową elementem Kampanii na rzecz Walki z Rakiem Piersi będzie ósma już edycja płyty muzycznej „in PINK” stworzona wspólnie z Maciejem Ulewiczem i Magic Records oraz Universal Music Polska.

Płyta jest dostępna w sprzedaży w Empiku i najlepszych salonach muzycznych od końca września 2018 roku. Sugerowana cena detaliczna: 19,99PLN (z kartą Empik).

 

Zajrzyjcie do galerii i sprawdźcie, jakie produkty biorą udział w Kampanii na rzecz Walki z Rakiem Piersi!

tagi: Estée Lauder | akcja charytatywna |

podobne artykuły