PL / EN
LILA MOSS TWARZĄ MARC JACOBS BEAUTY

LILA MOSS TWARZĄ MARC JACOBS BEAUTY

Córka Kate Moss skończyła 16 lat i rozpoczyna swoją karierę w modelingu!

Czy Lila Moss, córka jednej z największych gwiazd modelingu pójdzie w ślady Kate Moss – to pytanie od dawna zadawali sobie obserwatorzy świata mody. Nowy projekt Marca Jacobsa Beauty stanowi przypieczętowanie decyzji młodej dziewczyny o karierze modelki. Poznajcie szczegóły!  

LILA MOSS X MARC JACOBS BEAUTY 

Lila Moss podpisała prestiżowy kontrakt z Marc Jacobs Beauty, zakładający projekt promujący linię kosmetyków luksusowego brandu. Premiera odbyła się na Instagramie. Wschodząca gwiazda modelingu i córka jednej z najsławniejszych światowych modelek zapozowała przez obiektywem Davida Simsa. Makijaż wykonała Diane Kendal.

LILA MOSS O MARCE MARC JACOBS BEAUTY

Jak Lila Moss ocenia kosmetyki luksusowego brandu? „Uwielbiam makijaż w wydaniu Marc Jacobs Beauty. Szczególnie cenię bronzery. Make-up ma niesamowitą moc: dodaje pewności siebie i dzięki niemu czujesz się lepiej. Kilka lat temu, mama podarowała mi perfumy Marca Jacobsa, Daisy i od tego czasu, marka stała się mi bliska” - mówi.

MARC JACOBS BEAUTY: MODELKI

Marka Marc Jacobs Beauty często współpracuje z młodymi modelkami, czego przykładem była chociażby kolaboracja z piętnastoletnią Kaią Gerber. Kate Moss natomiast jest przyjaciółką samego Marca Jacobsa, który przyznał, że praca z jej córką była dla niego niesamowitym doświadczeniem. W ten sposób przypomniał sobie czasy, kiedy Kate Moss promowała jego markę i kolekcje. Brytyjska ikona mody współpracowała z kreatorem m.in. w 2013 roku, kiedy wzięła udział w jego pokazie dla marki Louis Vuitton. 

POLECAMY: MARC JACOBS WIOSNA LATO 2019

Czy Lila Grace będzie podążała śladami Kate Moss? Na ten moment wszystko na to wskazuje, bo reprezentuje agencję KMA, której właścicielką jest mama.

W galerii zdjęć prezentujemy projekty, w których uczestniczyła Lila Moss m.in. okładkę Vogue Italia, na której pojawiła się z mamą.


Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Lila Moss | Marc Jacobs Beauty | kampania | KATE MOSS |

podobne artykuły