PL / EN
KALENDARZ GAGAMODELS 2016

KALENDARZ GAGAMODELS 2016

Limitowana edycja publikacji już jest – sprawdźcie jak nabyć kalendarz i dołączyć się do akcji charytatywnej!

Kalendarz GAGMODELS na rok 2016 to kolejna już edycja stworzona przez poznańską agencję modelingu, która wspiera akcję charytatywną. W publikacji znajdziemy zdjęcia Mateusza Stankiewicza, a głównymi bohaterkami zostały oczywiście podopieczne GAGAMODELS. „W tym roku ustąpiłam miejsca w kalendarzu moim młodszym koleżankom, z całego serca wspierając ideę, która przyświeca jego tworzeniu i zachęcam do wsparcia Stowarzyszenia „Potrafię Więcej” – mówiła Monika Jac Jagaciak.

 

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem przyszłoroczną edycją, wydawca zdecydował się przesunąć premierę i publikacja już jest dostępna w sprzedaży. Kalendarz jest wykonany ręcznie i ukaże się wyłącznie w wersji limitowanej 100 sztuk. Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarzy GAGAMODELS trafi w tym roku do Stowarzyszenia „Potrafię Więcej“.

 

Jeżeli interesuje Was zakup obecnej edycji, zobaczcie instrukcję organizatoów jak krok po kroku możecie go nabyć!

 

  1. Zamów kalendarz wysyłając do nas e-maila pod adres gaga@gaga.pl
  2. Dokonaj wpłaty bezpośrednio na konto Stowarzyszenia „Potrafię Więcej“. Numer konta znajduje się poniżej ( podany jest na specjalnie przygotowanej kartce z Moniką Jac Jagaciak). W razie problemów z odczytaniem numeru konta dopytaj o szczegóły drogą e-mailową.
  3. Minimalna kwota wpłaty wynosi 500 zł. Oczywiście możesz przelać dowolną kwotę wyższą niż minimalna – do czego szczerze zachęcamy!
  4. Pamiętaj o tym by dopisać w przelewie: DAROWIZNA – KALENDARZ GAGAMODELS
  5. Prześlij do nas drogą e-mailową potwierdzenie dokonania przelewu
  6. Kiedy tylko otrzymamy informację ze Stowarzyszenia, iż pieniążki dotarły ( zaksięgował się przelew na ich koncie ) wysyłamy do Ciebie kalendarz.
  7. Koszty przesyłki na terenie Polski leżą po naszej stronie. W innych wypadkach prosimy o kontakt drogą e-mailową
  8. Prosimy o cierpliwość, ponieważ tak jak pisaliśmy wcześniej, kalendarze będą docierały do nas po kilkanaście sztuk tygodniowo.
  9. Potwierdzimy Państwu całość zrealizowanej transakcji nim wyślemy kalendarz. Poprosimy w nim także o podanie adresu pod jaki kurier dostarczy paczkę.

 

Wspieramy projekt i zachęcamy do przyłączenia się do akcji!

video

KAMELIA - KWIAT CHANEL

tagi: Gagamodels | modelki Gagamodels | agencja Gagamodels | kalendarz Gagamodels | kalendarze 2016 | kalendarze z modelkami |

podobne artykuły