PL / EN
JUREK OWSIAK I ENDO DLA WOŚP

JUREK OWSIAK I ENDO DLA WOŚP

Dyrygent Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy debiutuje w roli projektanta zamieniając batutę na kredki!

Tegoroczna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla dzieci z chorobami nerek i układu moczowego. Cel jest szczytny, a każda zebrana złotówka na wagę złota, bo przyczyni się do pomocy chorym dzieciom. Z tej okazji odzieżowa marka Endo we współpracy z Jurkiem Owsiakiem przygotowała specjalną kolekcję koszulek z rysunkami autorstwa samego pomysłodawcy  WOŚP. Całkowity zysk ze sprzedaży limitowanej kolekcji zasili Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i jej tegoroczny cel – nefrologię i urologię dziecięcą.

 

Rysowanie to moja pasja, tym zajmuję się od lat - mówi Jurek Owsiak. Czasami jednak traktuję to profesjonalnie, zwłaszcza, gdy wykonuję różne projekty, które są później motywem przewodnim Finałów WOŚP czy Przystanków Woodstock. Ale, co podkreślam, nie jestem człowiekiem, który szkolił się w tym zakresie” – dodaje.

 

Te moje rysunki to takie typowe „maziaje”. Robię je, kiedy rozmawiam, słucham, mówię. Zarysowuję wszelkie wolne skrawki papieru i robię to nawet na ważnych dokumentach dotyczących mojej firmy, czy moich działań w Fundacji. Uwielbiam wszelkiego rodzaju dziwolągi, „krowopiesy” i przyjazne nam dziwnoludy dodaje Owsiak – Lubię sobie dopisywać do tych kresek monologi i robić z nich moich rysunkowych przyjaciół".

 

Projektowanie koszulek to stała akcja Endo z serii „'Odkrywamy talenty”, gdzie znane osoby projektują koszulki na rzecz organizacji charytatywnych. Do tej pory firma odkryła talent rysowniczy Szymona Majewskiego i Kayah. W tym roku do grona „rysujących artystów” dołączył Jurek Owsiak, który odważnie i bez wahania przyjął to wyzwanie.

 

Kolekcja zawiera trzy wzory kolorowych koszulek dla dzieci i rodziców. Do końca grudnia można je zakupić w sklepie internetowym Endo  w cenie 39,90 (dla dzieci) i 59,90 (dla dorosłych). 

 

Bardzo popieramy takie akcje, szczególnie gdy efektem jest zdowie i uśmiech "naszych" dzieci!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: dziecko | moda dziecięca | kolekcja |

podobne artykuły