PL / EN
JESIENNE PROPOZYCJE  MARKI LONGCHAMP

JESIENNE PROPOZYCJE MARKI LONGCHAMP

Piękna kolekcja dla silnej, wyzwolonej kobiety. Zobaczcie!

LONGCHAMP JESIEŃ ZIMA 2017

Tej jesieni marka Longchamp celebruje kobietę stale odkrywającą się na nowo, z całym jej splendorem, niezależnością i siłą. Patrząc wstecz na rewolucyjne lata 70., od nowych odważnych kolorów po wygodne, ale jakże wyrafinowane materiały, Sophie Delafontaine zabiera nas w podróż do kobiecego wnętrza – na pierwszy plan wysuwają się wspaniałe, bogate barwy wrzosu i ametystu, podczas gdy czerwień, róż i koral pięknie je komplementują. Jesienna kolekcja Longchamp utożsamia w pełni wyzwoloną i samowystarczalną dziewczynę.

NAJNOWSZA KOLEKCJA LONGCHAMP

Na czele kolekcja Fall 2017 stoją dwie nowe torebki, zawierające w sobie silny, modowy kod. Pierwsza, Pénélope Arty, to połączenie metalicznej, lakierowanej i zamszowej skóry, dzięki czemu uzyskano efekt trójwymiarowości, podobny do tego w  sztuce Victora Vasarely’a.

Druga, Effrontée, została nazwana tak nie bez przyczyny. Nachalna, przełamuje wszelkie konwencje, przechodząc w bezczelną kompozycję kontrastu i negatywnej przestrzeni, którą przecinają uwodzicielskie, arabeskowe linie.  

LONGCHAMPTorebka z kolekcji Longchamp Fall 2017 (fot. materiały prasowe)

LONGCHAMP: PŁASZCZE I KURTKI

Zdecydowania nowoczesne, graficzne i abstrakcyjne złudzenia optyczne leżą u podstaw najnowszej kolekcji ready-to-wear. Płaszcz z jagnięcej skóry z metalicznymi rękawami pokryty został fascynującymi pasami, a wzory przechodzące w wibrujący motyw spotęgowane zostały intensywnie pluszowym zamszem na długiej, sięgającej kostek sukience. Kolejne płaszcze i krótkie kurtki z jagnięcej, strzyżonej wełny, czy koziego włosia, pojawiły się dla odmiany w jasnych, pastelowych odcieniach. To kolekcja, która głośno zaprasza kobiety do uwolnienia się od kolorów i stylów rzemieślniczych na rzecz wejścia w posiadanie niezakłóconej niczym sensualności i kobiecości.

POLECAMY:  MODELKI OFF DUTY - PŁASZCZE NA WIOSNĘ

LONGCHAMPLookbook kolekcji Longchamp jesień zima 2017 (fot. materiały prasowe)

BUTY NA NAJNOWSZEJ KOLEKCJI LONGCHAMP

Z kolei buty z najnowszej linii Longchamp leżą na pograniczu sztuki i rzemiosła, co najlepiej obrazują nowe botki Marlène. Wykonane z częściowo cielęcej i częściowo koziej skóry, zmieniają się w elegancką iluzję optyczną. Każda kobieta ma prawo zakochać się również w butach na obcasie z geometrycznych płatów skóry (Pénélope Arty) czy androgynowych klapkach Effrontée.

LONGCHAMPLookbook kolekcji Longchamp jesień zima 2017 (fot. materiały prasowe)

Trudno nie wpaść w zachwyt nad tą unikatową garderobą zaprojektowaną dla kobiet, które rządzą światem i są w posiadaniu swojej wolności, wolnego wyboru i autonomii!

TORBA AS SEEN ON TV

W kolekcji pojawiła się także nowa torba zaprojektowana dla Longchamp przez Jeremiego Scott’a, As seen on TV – zobaczcie, w galerii!

ZOBACZ TEŻ: NAJLEPSZE ADRESY SHOPPINGOWE W LIZBONIE!

video

BALENCIAGA JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: LONGCHAMPS | NEWS | LOOKBOOK | JESIEŃ ZIMA 2017 |

podobne artykuły