PL / EN
DIOR – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2017/18

DIOR – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2017/18

Lady Dior jeszcze nigdy nie była tak silna!

Pojawiają się pierwsze kampanie na jesień zimę 2017/18. Jak wszystkie będą tak fenomenalne, jak ta Diora, to zapowiada się bardzo emocjonujący sezon!

Kampania Dior jesień zima 2017/18

Maria Grazia Chiuri kontynuuje swoją wizję i po raz kolejny promuje feministyczne hasła. Dyrektor kreatywna domu mody Dior ponownie podejmuje też współpracę z fotografką Brigitte Lacombe oraz z modelką Ruth Bell. Obok muzy projektantki z sezonu wiosna lato 2017, Lady Dior Squad powiększa się o nowe twarze: aktywną feministkę Adwoę Aboah, Fernandę Ly z różowymi włosami, dziewczęcą, ale zadziorną Camille Hurel, awangardową Grace Hartzel, chłopięcą Selenę Forrest, mroczną Jing Wen czy egzotyczną Airę Ferreirę. Dziewczyny stoją pewnie z poważnymi minami, mają założone ręce lub dłonie w kieszeniach. Dużo ich łączy, a jednocześnie każda z nich ma niepowtarzalne osobowość i styl, ich siłę oraz odwagę czuć na odległość.

Ale zdjęcia to nie wszystko: na Instagramie Arthura Demarcheliera do obejrzenia genialna video-kampania!

Dior jesień zima 2017/18 (fot. Brigitte Lacombe)

Kolekcja Dior jesień zima 2017/18

Motywem przewodnim jesienno-zimowej kolekcji Dior, a więc również i tematem głównym kampanii, stał się granat. Maria Grazia Chiuri, mówiąc o tym kolorze, podkreślała jego wyjątkową symbolikę i bezpłciowość. Granatowy pojawia się tu pod postacią klasycznego lub spranego denimu, głębokiego odcienia na dzianiach i masywnych tkaninach czy wieczorowego, prawie czarnego aksamitu. Do „mundurka” obowiązkowo czarny skórzany kaszkiet i torba przewieszona przez ramię z widocznym logo.

Lady Dior jeszcze nigdy nie była tak silna. Jak powiedziała Maria Grazia Chiuri: We should all be feminists!

ZOBACZ TEŻ: POKAZ DIOR JESIEŃ ZIMA 2017/18

video

CHANEL MAKEUP CRUISE 2018

tagi: kampania | jesień zima 2017/18 | Brigitte Lacombe | Maria Grazia Chiuri | DIOR |

podobne artykuły