PL / EN
IZABEL GOULART

IZABEL GOULART

ZAWÓD

modelka

URODZINY

23.10.1984

NARODOWOŚĆ

Brazylia

Izabel Goulart – brazylijska modelka, znana jako jeden z „Aniołków Victoria’s Secret”.

IZABEL GOULART – ŻYCIORYS

Izabel urodziła się 23 października 1984 roku w São Paulo. Pochodzi z włosko-brazylijskiej rodziny. Ma czterech braci i jedną siostrę. W latach młodości, zwracała uwagę otoczenia swoim wysokim wzrostem. To fryzjer zasugerował jej karierę modelki i tak też potoczyła się droga Izabel.

Od 2015 roku, Goulart Izabel jest w związku z bramkarzem Kevinem Trappem.

Modelka słynie ze wspierania szpitali w Brazylii i pomagania dzieciom chorym na cukrzycę.

IZABEL GOULART – KARIERA

Izabel została odkryta w 1998 roku w São Paulo w wieku 14 lat. Swoją karierę modelki rozpoczęła w Brazylii. W 2004 roku podpisała pierwsze zagraniczne kontrakty z agencją Women Management w Mediolanie i Paryżu. Odniosła sukces w branży mody w obydwu stolicach mody i wyjechała do Londynu. Pracowała także w Barcelonie, Hamburgu oraz Monachium. Mogliście ją zobaczyć na pokazach mody, m.in. takich marek jak: Balenciaga, Bottega Veneta, Chanel, Dolce&Gabbana, Givenchy, Michael Kors, Oscar de la Renta, Ralph Lauren oraz Valentino.

fot. Instagram/ @izabelgoulart


IZABEL GOULART – VICTORIA’S SECRET

Isabel Goulart po raz pierwszy wystąpiła w pokazie bielizny Victoria’s Secret w 2005 r. Rok później, otrzymała tytuł Aniołka Victoria’s Secret, co sprawiło, że znalazła się na liście supermodelek.

IZABEL GOULART – SESJE ZDJĘCIOWE

Isabel pozowała przed wieloma znanymi fotografami. Do ich grona należeli Terry Richardson, David Sims, Greg Kadem oraz Vincent Peters. Sesje zdjęciowe z udziałem modelki publikowano w Vogue’u, Elle, Marie Claire oraz magazynie Numero.

IZABEL GOULART – STYL

Styl brazylijskiej modelki, Izabel Goulart to mix elegancji z nonszalancją. Brazylijka niekiedy zakłada długie błyszczące sukienki z głęboko wyciętym dekoltem. Innym razem, decyduje się na miejski szyk i w miejsce spektakularnych kreacji wybiera dopasowane jeansy, skórzane spodnie, shorty, spódnice mini oraz męskie garnitury i trencze. W jej garderobie znajdziecie również T-shirty i kurtki ramoneski.

podobne artykuły