PL / EN
IT-BAGS SEZONU W MODZIE ULICZNEJ

IT-BAGS SEZONU W MODZIE ULICZNEJ

Oto torebki, które podbiły światowe stolice mody!

NAJMODNIEJSZE TOREBKI 2017 ROKU

W które torebki warto zainwestować w tym sezonie i cieszyć się nimi lata? Fashionistki bez reszty pokochały projekt Pierce od J.W. Andersona. Na ulicach Paryża, Mediolanu, Nowego Jorku i Londynu widujemy ten kultowy już model w pastelach, czerwieni, czerni, bieli czy żółci.

It-bag roku w portfolio CHANEL została uniseksowa, pojemna Gabrielle, chociaż nieustannie dużą popularnością cieszą się ikoniczne 2.55 czy Boy.

POWIĄZANE: TOREBKA CHANEL GABRIELLE

Okazuje się, że grupa Chloe Girls to prawdziwa armia – torebki Nile, Pixie, Drew i Faye od paryskiego domu mody należą do ulubionych w garderobach stylistek, redaktorek, modelek i blogerek.

Torebka Chloe (fot. East News)

Projekty Miucci Prady również zaskarbiły sobie sympatię stałych bywalczyń fashion weeków. Ze stajni Prada to welurowa Cahier nawiązująca do retro kuferków ze złotymi okuciami (w wersji na pasku lub pod postacią nerki), a od Miu Miu to na pewno Miu Lady z biżuteryjnym zapięciem oraz aksamitna Miu Mega z marszczeniami.

Trendsetterki zakochały się w ekscentrycznej marce Loewe, a wraz z tą miłością przyszedł czas modelu Puzzle, który jest bardzo nowoczesny dzięki geometrycznej konstrukcji, a jednocześnie niezwykle praktyczny za sprawą swojej wielkości i pojemności.

Obecna moda na torebki na szerokim pasku noszone na ukos tułowia to sprawka Marii Grazii Chiuri i jej linii Dio(r)evolution. Dyrektor kreatywna domu Dior zaproponowała też nowe interpretacje Lady Dior (z dużą ilością dżetów), podobnie stało się z klasyczną Dioramą, ale bez wątpienia akcesorium sezonu tej francuskiej marki jest Dioraddict na łańcuszku.

U Fendi największe wzięcie mają odświeżona wersja Baguette (szczególnie czerwona), która obecnie zyskała frędzle oraz Kan I F – kwadrat na łańcuszku z odwróconą literą F.

ZOBACZ TEŻ: HIT SEZONU – CZERWONA TOREBKA

W zestawieniu nie mogło też zabraknąć torebek Gucci. O ile w ostatnim czasie najczęściej widywałyśmy modele Marmont i Dionysus, to teraz za sprawą coraz to nowszych modeli w ofercie włoskiego domu mody, popularność podzieliła się na różne propozycje: od Totem, przez Sylvie i Margaret, aż do Broche.

To jednak nie wszystko! Na liście chętnie noszonych torebek znalazły się również projekty marek Balenciaga, Louis Vuitton, Valentino, Tod`s, Versace, Cult Gaia czy Alexander Wang. Która z nich jest na Waszej wish list?

video

GIVENCHY JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: street style | torebki | trendy | jesień zima 2017/18 | TRENDY |

podobne artykuły