PL / EN
ISABEL MARANT READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017

ISABEL MARANT READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017

Boho, rock i francuski seksapil: Isabel Marant podczas Paris Fashion Week!

Siła stylu boho może skraść nie jedno serce – Isabel Marant, w tym zabawnym spojrzeniu na świat, pełnym lat 80. i poszerzonych ramion, pokazała szereg nieformalnych, niezobowiązujących sylwetek, sprytnie nasyconych miejskim, jak i folkowym stylem.

Kolekcję na sezon jesień zima 2017 przepełniły klasyczne dla projektantki kroje, pikowania na aksamitnych topach i żakietach oraz popisowe oversizowe kurtki, spięte szerokim zamszowym pasem, który nadał sylwetce lekkości i kobiecości.

MARANT

fot. Isabel Marant/Instagram

MARANT

fot. Isabel Marant/Instagram

Wśród nowych propozycji znalazły się długie spódnice, kwiatowe sukienki z plisowaniem zestawione z wysokimi kozakami za kolano. To jest pomysł na to, jak chcesz nosić dłuższe i bardziej obszerne ubrania zimą, wciąż czując się sexy, skomentowała projektantka za kulisami.

MARANT

fot. Instylemag/Instagram

POLECAMY: PFW TRENDY JESIEŃ ZIMA 2017: WINYL!

Pokaz najnowszej kolekcji Marant był niewątpliwie silnie nacechowanym show, ze sporą dozą paryskiego seksapilu, rocka, dżinsów wysadzanych kryształkami, sukienek w cętki i brokatowych botków. To co jest pewne – cool factor nie zgasł w projektach Isabal Marant nawet na krótką chwilę.

 

wideo: Isabele Marant fall winter 2017/18/Full Show exclusive

Zobacz wszystkie sylwetki Isabel Marant na sezon jesień zima 2017 podczas Paris Fashion Week!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: POKAZ MODY | ISABEL MARANT | JESIEŃ ZIMA 2017 | PARIS FASHION WEEK |

podobne artykuły