PL / EN
HERMES READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017

HERMES READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017

Zobaczcie, jak Vanhee-Cybulski wprowadza markę luksusową na nową drogę!

Stwierdzenie, że Nadège Vanhee-Cybulski projektując kolekcję Hermes jesień zima 2017 dopuściła się szaleństwa, byłoby sporym nadużyciem. Ale nieskrępowane użycie kolorów i nowatorskie podejście do łączenia materiałów podkreśliły charakterność tej niezwykle dyskretnej projektantki.

HERMES

fot. East News/Hermes Fall 17

Vanhee-Cybulski oparła swoją kolekcję na palecie kolorystycznej typowej dla stylu retro, korzystając z barw mleka, karmelu, lilii, czy szmaragdowej zieleni. Otwierająca pokaz sylwetka została okryta dwustronnym płaszczem – kocem na srebrny suwak, a krótka, bufiasta kurtka podszyta filcowaną owczą skórą.

Inspiracją Francuzki do stworzenia wysokich w talii sukienek, patchworkowych dzianin, czy karmelowego zamszu z detalem w postaci metalowych oczek, były skórzane fartuchy noszone przez demiurgów Hermes z ubiegłych lat.

HERMES

fot. East News/Hermes Fall 17

HERMES

fot. East News/Hermes Fall 17

Te ubrania zostały zaprojektowane, aby sprawiały przyjemność i dodawały pewności siebie, zaznaczono w notatce do pokazu. W swojej piątej kolekcji dla Hermes, Vanhee-Cybulski podjęła ryzyko, które być może czasem się nie opłaciło – ale wprowadziło dom mody na nową, ciekawą drogę.

ZOBACZ TEŻ: PFW JESIEŃ ZIMA 2017: TREND - METALICZNE KRAWIECTWO

wideo: HERMES FALL WINTER 2017/18/FULL SHOW

Tutaj znajdziecie wszystkie sylwetki z pokazu podczas Paris Fashion Week jesień zima 2017!

video

MICHAL SZULC – BACKSTAGE POKAZU GALENE

tagi: POKAZ MODY | PARIS FASHION WEEK | HERMES | JESIEŃ ZIMA 2017 | PARIS FASHION WEEK |

podobne artykuły