PL / EN
SMARTWATCHE MICHAEL KORS ACCESS – NOWOŚCI FALL 2017

SMARTWATCHE MICHAEL KORS ACCESS – NOWOŚCI FALL 2017

Łączą w sobie klasyczny design i nowe technologie - zobaczcie!

MICHAEL KORS ACCESS - NOWOŚCI JESIEŃ ZIMA 2017

Michael Kors nie należy do tych, którzy przejdą obojętnie obok wyzwania. Wykorzystuje możliwości, jakie otwiera przed nami technologia zegarków inteligentnych i jednocześnie nie rezygnuje z swoich głównych zasad wzornictwa. Wierny inspiracjom glamour, pięknym materiałom i detalom, z których słyną jego zegarki tradycyjne, dokłada najnowszą technologię smart i niesamowite tarcze w formie dotykowego ekranu. Smartwatche Michael Kors Access pozostają w kontakcie z najważniejszymi aplikacjami treningowymi oraz śledzą wyznaczone tygodniowe cele aktywności fizycznej. Tych zegarków po prostu nie opłaca się zdejmować.

SMARTWATCHE OD MICHAELA KORSA

Tej jesieni swoją premierę mają dwa nowe smartwatche Michael Kors Access – Sofie oraz Slim Runway. Sofie to nowe dzieło z dotykowym wyświetlaczem, które zyskało unowocześniony software i okrągły ekran amoled. Podobnie jak dotychczasowy model Bradshaw, zostało stworzone dla tych kobiet, które pragną mieć wszystko: innowacyjne rozwiązania technologiczne, dostęp do mediów społecznościowych i wyjątkowy styl.

SOFIE

Nowy smartwatch Michael Kors Access - Sofie (fot. materiały prasowe)

PREMIERY - SMARTWATCH SOFIE

Elegancki i kobiecy model Sofie charakteryzuje cienka, lekka koperta z pierścieniem zdobionym cyrkoniami i okrągły wyświetlacz. Podobnie jak wszystkie urządzenia wearable Michael Kors Access, Sofie także współpracuje z telefonami Android i iOS. To wszystko dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym pozyskanym w wyniku współpracy z Google i poprzez platformę Android Wear™ 2.0. Mówiąc o zegarku Sofie, nie można zapomnieć o możliwości pełnej personalizacji dotykowego wyświetlacza – wygląd tarczy można samodzielnie zmieniać w zależności od dnia lub nastroju, a także dowolnie wymieniać paski. Jest nie tylko modny, ale zajmuje się również śledzeniem wykonywanych przez Ciebie kroków i gromadzi dane na temat aktywności fizycznej, kiedy spacerujesz, biegasz lub jeździsz na rowerze.

INSTAGRAM I FACEBOOK W ZEGARKU

Nowości w aplikacjach dotyczą ciekawych funkcji społecznościowych oraz nowych opcji personalizacji tarczy. My Social to funkcja, która pozwala użytkownikom łączyć się z ich kontem na Instagramie lub Facebooku i ustawiać publikowane przez siebie zdjęcia na tarczy zegarka. Aplikacja pozwala na przeglądanie postów, wybieranie ulubionych obrazów, a nawet stosowanie filtrów, które dodatkowo pozwolą na stworzenie zegarka tak osobistego, jak Twoje własne przeżycia. Do końca 2017 roku w ofercie marki znajdzie się 15 nowych cyfrowych tarcz wraz z licznymi personalizowanymi elementami.

MNowy smartwatch Michael Kors Access - Slim Runway (fot. materiały prasowe)

PREMIERY - SMARTWATCH SLIM RUNWAY

Drugą nowością tego sezonu będzie nowy smartwatch hybrydowy Michael Kors Access - Slim Runway. To połączenie tego, co najlepsze - znajdziesz w nim funkcje światowej klasy cyfrowego trackera i charakterystyczne dla marki wzornictwo analogowego zegarka Michael Kors -  smartwatch hybrydowy to kwintesencja luksusowej nowoczesności. Wyposażony w specjalne funkcje pozwala śledzić Twoją codzienną aktywność na dodatkowej tarczy, przekaże powiadomienia o przychodzących mailach i wiadomościach tekstowych, a ruch wskazówek da sygnał o kontaktach z najważniejszymi dla Ciebie osobami i aplikacjami. Sezon Zima 2017 modele smartwatchy hybrydowych Slim Runway powitają nowymi efektownymi kolorami.

MICHAEL KORS ACCESS - KLASYCZNE WZORNICTWO I NOWE TECHNOLOGIE

„Nie mam żadnych wątpliwości, że przyszłością mody jest połączenie wyśmienitego wzornictwa, indywidualnego stylu i innowacyjnej technologii, a niebywale pozytywne przyjęcie kolekcji Michael Kors Access potwierdza, że przyszłość ta właśnie stała się faktem. Cieszymy się ogromnie mogąc przedstawić kolejną generację smartwatchy i zegarków hybrydowych” - mówi Michael Kors.

video

CZERWONE USTA TUTORIAL

tagi: MICHAEL KORS ACCESS | ZEGARKI | DESIGN | JESIEŃ ZIMA 2017 | MICHAEL KORS |

podobne artykuły