PL / EN
GWIAZDY NA POKAZIE NOWEJ KOLEKCJI DAWIDA WOLIŃSKIEGO

GWIAZDY NA POKAZIE NOWEJ KOLEKCJI DAWIDA WOLIŃSKIEGO

Wczorajszy pokaz Dawida Wolińskiego obejrzało liczne grono gwiazd i celebrytów. Przy tej okazji przyjrzeliśmy się ich stylizacjom.

19 kwietnia w Pałacu na Wodzie w Łazienkach Królewskich miało miejsce kolejne ważne wydarzenie na polskiej scenie modowej – pokaz najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego. Na tak znaczącym evencie nie mogło zabraknąć przyjaciół projektanta oraz gwiazd i celebrytów polskiego showbiznesu. A my nie mogliśmy sobie odmówić drobnego skomentowania najciekawszych stylizacji wieczoru.

 

Nie będzie w tym nic dziwnego, że naszą największą uwagę zwróciła „naczelna polska stylistka” Joanna Horodyńska. Główna komentatorka stylizacji gwiazd, oczarowała fantastycznym, "neonowym" zestawem. Podążając za główną tendencją sezonu wiosna-lato 2011, Joanna postawiła na zdecydowane kolory w zestawieniu z kojącymi barwami nude, wypadając przy tym bardzo fashion. Podobnie jak Joanna, na intensywne kolory zdecydowali się tego wieczoru także Tomasz Jacyków, Wojciech Grzybała, Viola Kołakowska a także naczelny magazynu KMag, Mikołaj Komar, który chyba już kiedyś zaprezentował nam ten uroczy, kraciasty garnitur.

 

Oprócz fanów nasyconych barw pojawili się także zwolennicy absolutnego minimalizmu i zdecydowanie bardziej spokojnych kolorów. W tym orszaku najpiękniej zaprezentowała się była Miss World, Aneta Kręglicka, stawiając na zwiewną tunikę ecru i zamszowe botki w odcieniu kawowego brązu. Równie ładnie wypadła Kasia Sokołowska, choreograf i reżyser pokazu, wybierając swobodny t-shirt i zestawiając go z mini spódniczką i wysokimi szpilkami z wężowej skóry. Oprócz wspomnianych wcześniej pań, naszą uwagę zwróciłli również minimalistyczny Maciej Zień, Joanna Przetakiewicz, Łukasz Jemioł, Emilia Czerkawska, nonszalancki i trochę zamyślony Radzimir Dębski, a także posągowa Sylwia Gliwa, która, podobnie jak Marysia Góralczyk, na tę okazję wybrała sukienkę w kolorze głębokiej, zmysłowej czerni. Ten wieczór należał jednak do projektanta Dawida Wolińskiego, który stylizacyjnie nie zaskoczył  nas niczym nowym, aczkolwiek prezentował się z niezwykłą klasą i swobodą, zakładając prosty zestaw złożony z białej koszuli i szarych, połyskujących spodni.

 

Wieczór swoją obecnością uświetnił światowej sławy projektant butów Giuseppe Zanotti, który przyjechał do Polski na specjalne zaproszenie dziennikarki TVN, Anny Puśleckiej. Wśród przybyłych gwiazd i celebrytów mogliśmy zauważyć także Wojciecha Fibaka wraz z żoną Olgą, Annę Ibisz, Sebastiana Kulczyka, Gosię Baczyńską, Agnieszkę Ścibior, Piotra Kraśko, Karoliną Kraśko i Ewę Wojciechowską.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: event | gwiazdy | Joanna Horodyńska | Dawid Woliński |

podobne artykuły