PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
GWIAZDY NA INAUGURACJI NOWEGO KONCEPTU WYSTROJU BUTIKU SWAROVSKI

GWIAZDY NA INAUGURACJI NOWEGO KONCEPTU WYSTROJU BUTIKU SWAROVSKI

Zobacz, które gwiazdy uległy urokowi błyszczących kryształów i pojawiły się na otwarciu nowego konceptu marki Swarovsky – Crystal Forest w Galerii Mokotów.

6 kwietnia w warszawskiej Galerii Mokotów, zwabieni kryształowym blaskiem, tłumnie stawiły się gwiazdy polskiego showbiznesu, by świętować otwarcie nowego konceptu salonów marki SwarovskyCrystal Forest.

 

Edyta Herbuś, Aleksandra Kwaśniewska, Justyna Steczkowska, Agnieszka Popielewicz, Anna Popek, przedstawiciele marki Swarovsky, a także partnerzy biznesowi i klienci, spotkali się na inauguracji powiększonego butiku Swarovsky w nowej odsłonie.

 

 

tl_files/gwiazdy/wydarzenia/GWIAZDY NA INAUGURACJI NOWEGO KONCEPTU WYSTROJU BUTIKU SWAROVSKI/akpa20110406_swarovski_jk_2403.JPGfot. materiały prasowe

 

 

Salon w Galerii Mokotów został otwarty w październiku 2000 roku i był pierwszym sklepem marki Swarovski w Polsce. Po zmianie aranżacji, klienci będą mieli szansę zobaczyć nowy design Crystal Forest, stworzony dla marki Swarovski przez znanego japońskiego projektanta - Tokujina Yoshiokę.

 

tl_files/gwiazdy/wydarzenia/GWIAZDY NA INAUGURACJI NOWEGO KONCEPTU WYSTROJU BUTIKU SWAROVSKI/akpa20110406_swarovski_jk_2535.JPGfot. materiały prasowe/ Aleksandra Kwaśniewska, Edyta Herbuś

 

 

Do tej pory symbolem rozpoznawalnym butików marki była niebiesko-czerwona stylistyka. Dziś przyszedł czas na zmiany. Nowy design Crystal Forest ma przenieść klientów w świat kryształu i pokazać nowe, odmienione oblicze brandu. Butik w Warszawie jest pierwszym z sieci detalicznych prezentujący nową koncepcję i jest początkiem całkowitej transformacji sieci butików Swarovsky we wszystkich stolicach mody na świecie. Marka obecna jest na polskim rynku od 10 lat, a sieć sprzedaży obejmuje łącznie 16 salonów.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: event | gwiazdy | Swarovsky | Galeria Mokotów |

podobne artykuły