PL / EN
GRUNGE&GLAM W JEDNYM: ZA CO KOCHAMY STYL ZOE KRAVITZ?

GRUNGE&GLAM W JEDNYM: ZA CO KOCHAMY STYL ZOE KRAVITZ?

Vogue uznał ją za jedną z najlepiej ubranych gwiazd 2017 roku. Zobaczcie!

Zoe Kravitz. W 2017 roku u boku największych gwiazd Hollywood zachwyciła wszystkich świetną rolą w Wielkich Kłamstewkach, aby chwilę później pojawić się na okładce brytyjskiego Vogue’a w obiektywie Alasdaira McLellana. Kravitz to chodzące nazwisko – jej matka to oczywiście legendarna Lisa Bonet, a ojciec był i jest jedną z największych współcześnie gwiazd rocka. Talent i styl odziedziczyła po obojgu.

ZOE KRAVITZ: STYL GWIAZDY

Zainteresowanie jej osobą i wizerunkiem poszybowało w górę, kiedy 28-latka z Los Angeles zaczęła pokazywać się w świetle reflektorów. Za każdym razem Kravitz w nienachalny sposób uwydatniała liberalny charakter generacji Z, którą doskonale reprezentuje.

ZOE

ZOE KRAVITZ: CZERWONY DYWAN I MODA ULICZNA

Kiedy w lutym 2017 Zoe pojawiła się na czerwonym dywanie, Vogue szybko zapowiedział, że może być to jedna z najlepiej ubranych gwiazd tego roku. Jej wysmakowane wybory pokazały, jak niewiele wśród znanych twarzy może z nią rywalizować w kwestii osobistego stylu. Mimo, że na co dzień nosi się „po chłopięcemu” i w bardziej rockowym, niż kobiecym wydaniu, na galach i festiwalach radzi sobie doskonale (często powtarzając formułę monochromatycznej kreacji połączonej z ciężką biżuterią). Zobaczcie, za co kochamy Zoe Kravitz i jej grunge’owo – glam’owy styl.

POLECAMY: GWIAZDY - BEST DRESSED 2017

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Zoe Kravitz | styl | gwiazdy | influencerzy |

podobne artykuły