PL / EN
GIVENCHY - POKAZ WIOSNA LATO 2020

GIVENCHY - POKAZ WIOSNA LATO 2020

Klasyka lat 90. zinterpretowana na nowo!

Na pokazie Givenchy wiosna lato 2020 dominowały skórzane topy, luźne garniturowe spodnie i idealnie skrojone marynarki. Clare Waight Keller w swojej najnowszej kolekcji postawiła na „wyzwoloną kobiecość". Zobaczcie sami!

GIVENCHY - KOLEKCJA WIOSNA LATO 2020

Dyrektor artystyczna Givenchy zatytułowała pokaz ,,NY Paris 1993". Kolekcja stała się formą dialogu pomiędzy, minimalistycznym Nowym Jorkiem, który osobiście pamięta z lat 90. a znacznie bogatszym ówcześnie Paryżem.

Na wybiegu Givenchy wiosna lato 2020, pojawiły się zachwycające sukienki pokryte kwiatowymi wzorami. W dalszej części, obszerne sylwetki stworzyły zabudowane koszule z bufiastymi rękawami. Zdefiniowane na nowo sylwetki lat 90, były przeplatane fachowo skrojonymi marynarkami.

Clare Waight skupiła się również na jeansie. Zaprezentowała go w postaci: surowych spodni, boyfriendów z efektem tie dye, spódnic z mieszanych materiałów czy designerskich szortów. W kolekcji nie zabrakło również, charakterystycznych dla projektantki czarno-białych połączeń. Wśród dodatków pojawił się, nowy skórzany model torebki - który z powodzeniem może zyskać miano it-bag nadchodzącego sezonu!

givenchy-sylwetki

Różnorodne stylizacje na pokazie Givenchy wiosna lato 2020 (fot. East News)

POLECAMY: GIVENCHY HAUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA 2019/20

Wszystkie sylwetki z pokazu Givenchy wiosna lato 2020 znajdziecie w galerii poniżej.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: givenchy | pokaz mody | wiosna lato 2020 |

podobne artykuły