PL / EN
STELLA MCCARTNEY - POKAZ WIOSNA LATO 2020

STELLA MCCARTNEY - POKAZ WIOSNA LATO 2020

Zmysłowe sylwetki i moc garniturów!

Stella McCartney tworzy w duchu zasad etycznej mody. Kolekcja wiosna lato 2020 jest jej najbardziej zrównoważoną, niemal 80 procent materiałów zostało pozyskanych w sposób ekologiczny. Jakie trendy zaprezentowała na wybiegu brytyjska projektantka? Sprawdźcie sami!

STELLA MCCARTNEY - KOLEKCJA WIOSNA LATO 2020

Pokaz kolekcji na wiosnę lato 2020 odbył się w zachwycających wnętrzach Palais Garnier. Stella McCartney odwołała się do najwyższej klasy krawiectwa, za sprawą doświadczenia które zdobyła stażując w Savile Row.

Na wybiegu obok garniturów w odcieniach beżu i toffi, zobaczyliśmy także koszulę z obniżoną linią ramion, czarno-białą pasiastą bluzkę zbudowaną na motywie koła, jedwabne sukienki z nadrukami kwiatów czy jeansową spódnicę z lat 70.

Stella McCartney pozostaje wierna swoim ideałom, a kolekcja wiosna lato 2020 jest przesłaniem dotyczącym środowiska. Projektantka użyła takich materiałów jak: poliester pochodzący z recyklingu, organiczna bawełna i kaszmir. Torebki zostały wykonane z rafii i sztucznych tworzyw drugiej kategorii.

Stella McCartney - sylwetki

Stylizacje na pokazie Stelli McCartney wiosna lato 2020 (fot. East News)

ZOBACZ TAKŻE: STELLA MCCARTNEY X TAYLOR SWIFT – LIMITOWANA KOLEKCJA INSPIROWANA ALBUMEM „LOVER”

Wszystkie sylwetki z pokazu Stelli McCartney wiosna lato 2020 znajdziecie w galerii poniżej.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: pokaz mody | wiosna lato 2020 | Stella McCartney |

podobne artykuły