PL / EN
BALMAIN - POKAZ WIOSNA LATO 2020

BALMAIN - POKAZ WIOSNA LATO 2020

Hołd dla stylu z końca lat 90!

Żywa paleta kolorów, mnóstwo efektów optycznych i cekiny - to tylko niewielki ułamek, tego co zaprezentował Olivier Rousteing. Zobaczcie pokaz Balmain na wiosnę lato 2020!

BALMAIN - KOLEKCJA WIOSNA LATO 2020

Pokaz odbył się w gmachu Opery Paryskiej, a głównymi inspiracjami dla kolekcji wiosna lato 2020 była muzyka pop. Jak powiedział dyrektor kreatywny: ,,Każdy w modzie uwielbia rozmawiać o stylu vintage, ale zdałem sobie sprawę, że dla mojego pokolenia ta muzyka już stała się już vintage. Koniec lat 90. i początek 2000 to dla mnie ogromna inspiracja”. Tym sposobem, tłem dla kolekcji stały się największe hity od Christiny Aguilery, Beyoncé, Jennifer Lopez po Britney Spears.

Jakie trendy zaproponował Olivier Rousteing na wiosnę lato 2020? Przede wszystkim geometrię, która dominowała wśród początkowych kilkunastu sylwetek. Następnie na wybiegu pojawiły się, czarno-białe pasy w różnych konfiguracjach. Królowała także asymetria, przejawiająca się pod postacią pojedynczych nogawkek spodni.

Co jeszcze zaprezentował nam francuski projektant? Absolutną feerię barw na plisowanych topach, sukniach i spódnicach, oversize'owe marynarki w żywych kolorach, metaliczne grochy na zwiewnych sukienkach czy eleganckie satynowe kreacje które zamknęły pokaz. Wśród dodatków pojawiły się: prostokątne lustrzane okulary, czarne chokery, masywne bransolety i mini torebki z paskiem w stylu marynarskiej liny.

balmain pokaz wiosna lato 2020

Olivier Rousteing - Balmain pokaz wiosna lato 2020 (fot. East News)

ZOBACZ TAKŻE: BALMAIN – POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

W galerii zdjęć zobaczycie wszystkie sylwetki z pokazu Balmain na wiosnę lato 2020.

video

CHANEL CRUISE 2021/22

tagi: balmain | pokaz mody | wiosna lato 2020 |

podobne artykuły