PL / EN
GIVENCHY HAUTE COUTURE WIOSNA LATO 2020

GIVENCHY HAUTE COUTURE WIOSNA LATO 2020

Sukienki nawiązujące formą do kielichu kwiatu. 

Z miłości do kwiatów – tak można by opisać w jednym zdaniu kolekcję Givenchy zaprojektowaną przez Clare Waight Keller. Znajdziecie w niej romantyczne, roślinne aplikacje, które pojawiły się na maksi sukienkach z hiszpańskim dekoltem. Udajcie się do świata Givenchy zainspirowanego ogrodem Sissinghurst!

GIVENCHY - KOLEKCJA HAUTE COUTURE WIOSNA LATO 2020

Na pokazie Givenchy haute couture wiosna lato 2020 królowały baśniowe formy sukienek. Pojawiły się wersje z poszerzanymi rękawami, dodające sylwetce masywności oraz piętrowe falbany. Uwagę gości zwróciły wykwintne drapowania symbolizujące kielichy kwiatów i stanowiące ukłon w stronę przeszłości Clare Waight Keller. To właśnie w ogrodzie Sissinghurst, projektantka uwielbiała spędzać czas, czytając listy miłosne. Ta pasja zaowocowała także stworzeniem linii tiulowych sukienek, spódnic i bluzek o bujnych kształtach oraz rzadko spotykanych fasonów. Damską czarną marynarkę połączono z syrenim dołem, sprawiając, że w modzie, jak i w przyrodzie zawsze jest miejsce na unikalność.

Tiul i koronka na pokazie Givenchy haute couture wiosna lato 2020 (fot. East News)

W galerii zdjęć znajdziecie wszystkie sylwetki z pokazu Givenchy haute couture wiosna lato 2020. Odkryjcie romantyczne i kwieciste inspiracje w nowym sezonie!


video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Givenchy | pokaz mody | wiosna lato 2020 | CLARE WAIGHT KELLER | TRENDY |

podobne artykuły