PL / EN
FOSSIL – BĄDŹ SMART I ZACHOWAJ SWÓJ STYL!

FOSSIL – BĄDŹ SMART I ZACHOWAJ SWÓJ STYL!

Poznajcie bliżej innowacyjną kolekcję zegarków!

Fossil od lat znany jest z konsekwencji w wyborze dobrego designu, który precyzyjnie uzupełnienia nasz codzienny outfit. Dwa nowe smartwatche Q Marshal (męski) i Q Wander (damski) dowodzą, że w ich tworzeniu projektanci wykorzystali całe swoje doświadczenie i przyjęli za motto klasyczne połączenie nowoczesnej technologii z doskonałym designem.

 

Od kilku lat obserwujemy stały rozwój segmentu smartów. Pod względem technologicznym to już bardzo zaawansowane komputery, które możemy mieć na swoim nadgarstku. Mierzą spalone kalorie, liczbę kroków, przypominają o najważniejszych zaplanowanych wydarzeniach, doskonale komunikują się z naszymi telefonami, no i - co nie bez znaczenia - przypomną o urodzinach najbliższej osoby.

Obserwując ten technologiczny wyścig, można jednak czasem odnieść wrażenie, że producenci zapominają o tym, iż poza odmierzaniem czasu, zegarek powinien również doskonale wyglądać i nadawać naszemu stylowi ostatni szlif. Tymczasem większość „technologicznych” czasomierzy przypomina kalkulator dla studenta pozbawiony cech rasowego zegarka. To powoduje, że wielu mężczyzn nieufnie patrzy na ofertę w tym segmencie. Na szczęście nie wszyscy producenci zapominają o tym, jakie znaczenie ma design. Fossil już w pierwszych wersjach Q dbał o doskonały wygląd tych zegarków, ale nie były one dostępne na naszym rynku. We wrześniu podczas berlińskich targów IFA Fossil zaprezentował nowe modele z linii Q i oficjalnie ogłosił, że nareszcie będą one dostępne również w Polsce!

 


Q jak quality

 

Fossil od lat znany jest z konsekwentnego dobrego designu, który precyzyjnie uzupełnia nasz codzienny outfit. Dwa nowe smartwatche z linii Q (Marshall/męski i Wander/damski) dowodzą, że przy ich tworzeniu projektanci wykorzystali całe swoje doświadczenie i za motto przyjęli klasycznie połączenie nowoczesnej technologii z doskonałym designem. Wielu próbowało, ale udało się to dopiero marce Fossil.

Jakość wykonania jest bratnią duszą nowej linii Fossil’a - Q. Perfekcyjnie zaprojektowana koperta męskiego Q Marshala, o średnicy 46 mm, idealnie współgra z jasnym i wyraźnym wyświetlaczem 1,4“ (rozdzielczość 320x290 / 229DPI). Korona koperty utrzymana jest w klasycznym stylu, bezel - z elementami sportowymi. WOW! Ile musiało minąć czasu, żeby w końcu ktoś zrozumiał jak powinien wyglądać rasowy smartwatch. Jeszcze lepiej prezentuje się damski Q Wander, który jest niemal doskonałym połączeniem techniki i klasycznych kształtów.

Q jak qustomize

 

W obu modelach piękna koperta została nafaszerowana najnowszymi technologicznymi nowościami, nad którymi czuwa sprawdzony i niezawodny Android Wear. Najnowsze urządzenie Fossil’a zapewnia ciągły dostęp do ważnych informacji, takich jak połączenia przychodzące, wiadomości i powiadomienia. Umożliwia również uzyskanie bezpośredniej odpowiedzi poprzez dotknięcie ekranu lub polecenie głosowe. Za pośrednictwem aplikacji Google Now można otrzymywać bieżące informacje o komunikacji miejskiej, przypomnieniach z kalendarza czy nadchodzącej poczcie. Dzięki takim rozwiązaniom nie musimy już co chwilę zerkać na telefon.

 

Q zdobi nasz nadgarstek doskonałą bransoletą. Ale nie tylko, bo Fossil ponownie zaskakuje! Producent oferuje bowiem bogatą gamę pasków, a każdy z nich cechuje doskonały styl i funkcjonalność. Samym paskiem jesteśmy w stanie zdefiniować styl zegarka – do dyspozycji mamy choćby klasycznie przeszyty pasek o fakturze skóry krokodyla, który idealnie pasuje do stylizacji wieczorowej. W kontrze - niebieski silikonowy pasek, który nadaje naszemu Q sportowy charakter. Pasek to za mało? Dwa dotknięcia ekranu i klasyczne wskazówki zmieniają się w żółty cyfrowy wyświetlacz, który pozwoli szybko odczytać godzinę czy liczbę spalonych kalorii podczas fitnessowego wyzwania. To zaskakujące, jak można bawić się kombinacjami pasek/tarcza.

 

 

Q jak quriosity

 

Jesteście ciekawi, ile trzeba zapłacić za taki jakościowy design i technologię. Ile wart jest własny styl? Kolejne miłe zaskoczenie! Fossil jak zawsze wycenił swoje dzieła bardzo rozsądnie – 1390 zł za Q Marshal ze skórzanym paskiem i tyle samo za jego żeńską wersję Q Wander.  


Q jak kupuje!

 

Jeśli jesteś facetem, który zwraca uwagę na detale, a zegarek jest dla Ciebie istotnym elementem Twojego stylu, będziesz w siódmym niebie. Twój zegarek będzie w końcu taki jak chcesz i będzie zegarkiem, a nie „kalkulatorem” dla studenta lub maratończyka. Jeśli dodamy, że Q w dwie godziny ładuje się do 80%, a bateria wystarczy na 24 godziny, to może okazać się, że oferta Fossil’a będzie smartwatch’owym hitem sezonu.

 

Poniżej znajduje się lista dystrybutorów u których możesz kupić Q przez Internet:

 

www.zegarownia.pl

 

www.otozegarki.pl

 

www.zegarek.net

 

www.zegarkicentrum.pl 

 

www.zegarmistrz.com

 

www.zegarki-edwa.pl

 

www.jubimax.pl

 

www.luxtime.pl

 

www.minuta.pl

 

www.e-zegarek.pl

 

www.onezero.pl 

 

www.dolinski.pl

 

www.zegarkizgora.pl

video

CHANEL ROUGE COCO 2018