PL / EN
PREMIERA FOSSIL Q

PREMIERA FOSSIL Q

Celebracja designu, sztuki kulinarnej i muzyki w jednym!

Premiera nowej kolekcji zegarków Fossil stała się doskonałym pretekstem do spotkania się w jednym miejscu designu, muzyki i kuchni.

 

Nowe modele Fossil Q

 

Marka Fossil zaprezentowała swoje najnowsze produkty – wyjątkowo cienkie zegarki oparte na systemie Androidem Wear – Q Marshal, Q Wander i Q Founder 2.0 oraz inteligentne zegarki hybrydowe Q Gazer, Q Taylor, Q Nate i Q Crewmaster, czyli unikatowe wzbogacenie tradycyjnego czasomierza nowymi technologiami.

 

Jesteśmy zafascynowani tym, w jaki sposób technologia cyfrowa wpływa na nasz dzisiejszy świat! Dzięki niej możemy w sposób bardziej bezpośredni komunikować się z naszymi klientami i lepiej odpowiadać na ich potrzeby, stale unowocześniając design i technologię” – powiedziała Jill Elliott, dyrektorka kreatywna Fossil. „Klienci chcą być w stałym kontakcie z otaczającym światem i chętnie sięgają po informacje o codziennych aktywnościach, do wybranych treści czy swoich sieci społecznościowych. Poszerzona linia Fossil Q to smartwatch'e, które łączą kreatywność, ciekawość i komunikację oraz pozwalają wyrazić indywidualny styl każdego klienta.”

 

Premiera Fossil Q

 

Uroczysta premiera nowych zegarków Fossil Q połączona była z kolacją oraz występem na żywo Kasi Stankiewicz. „Było nam niezwykle miło znaleźć się w gronie trendsetterów marki Fossil. Niesamowite wydarzenie stało się nie tylko celebracją premiery kolekcji, ale także designu, sztuki kulinarnej i pięknej muzyki, a wszystko to w wyśmienitym towarzystwie” – podsumowała Agata Tanter, redaktor naczelna LAMODE.INFO.

video

MIU MIU JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Fossil | kolekcja | zegarki |

podobne artykuły