Logotyp serwisu lamode.info
FESTIWAL FILMOWY - CANNES 2011 - STYLIZACJE GWIAZD

FESTIWAL FILMOWY - CANNES 2011 - STYLIZACJE GWIAZD

Przy okazji premiery filmu "Piraci z Karaibów - na nieznanych wodach" w ramach festiwalu filmowego w Cannes, przyglądamy się stylizacjom największych gwiazd na czerwonym dywanie.

Festiwal filmowy w Cannes trwa i wciąż dostarcza nam kolejnych powodów do oceny modowych stylizacji gwiazd. Przy okazji uroczystej premiery filmu "Piraci z Karaibów - na nieznanych wodach" po czerwonym dywanie przeszły się prawdziwe sławy, z uroczym Johnny'm Deep'em na czele.

 

U boku odtwórcy roli Jack'a Sparrow'a pojawiła się Penelope Cruz. Hiszpańska piękność zaprezentowała się w kreacji pochodzącej z najnowszej jesiennej kolekcji Marchesa w odcieniu delikatnej szarości. Tiulową suknię, w której prezentowała się iście zjawiskowo, aktorka uzupełniła o złotą kopertówkę Swarovsky oraz delikatną biżuterię Chopard.

 

Uma Thurman natomiast najwyraźniej stawia na biel. To już kolejna kreacja w tym kolorze, w której aktorka prezentuje się w ramach festiwalu. Tym razem jednak piękna Uma wybrała suknię Chanel Couture z jesiennej kolekcji z 2008 roku. Kreację dopełniały subtelne dodatki w postaci kopertówki i biżuterii oraz pary płaskich sandałków, idealnie współgrających z kreacją. Uma Thurman słynąca z nieprzeciętnego wzrostu chyba jako nieliczna pojawia się na czerwonych dywanach bez niebotycznych szpilek, a i to nie odejmuje jej uroku i posągowego wyrazu.

 

Podobnie jak Uma, Chanel wybrała także piękna top modelka Karolina Kurkova. Kilka dni wcześniej prezentując się w eleganckim granacie, tego wieczoru postawiła na klasyczną czerń. Suknia ozdobiona piórami pochodząca z wiosennej kolekcji francuskiego domu mody, została uzupełniona o odpowiednie dodatki, również w kolorze czarnym - kopertówkę Chanel oraz parę tzw. ankle boots marki Jimmy Choo.

tagi: gwiazdy | stylizacja | Cannes 2011 |

podobne artykuły