PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
FASHION WEEK POLAND ŁÓDŹ KWIECIEŃ 2012 –  POKAZ KOLEKCJI DUD.ZIN.SKIEJ - W LESIE

FASHION WEEK POLAND ŁÓDŹ KWIECIEŃ 2012 – POKAZ KOLEKCJI DUD.ZIN.SKIEJ - W LESIE

W oparach dymu - pokaz kolekcji DUD.ZIN.SKIEJ w ramach OFF Out Of Schedule FashionPhilosophy Fashion Week Poland Łódź! Zobaczcie kolekcję inspirowaną zapomnianymi cywilizacjami i odległymi zakątkami świata!

Ciemno i mroczno – psychodeliczne dźwięki i opary dymu – tak rozpoczął się pokaz kolekcji DUD.ZIN.SKA w ramach OFF Out Of Schedule.

 

Kolekcja zatytułowana Unknown to próba wyciągnięcia na pierwszy plan jednostek z zapomnianych i odległych cywilizacji. Na wybiegu pojawiły się modelki, choć patrząc na ich twarze i stylizacje, poczuć można było, że tak naprawdę są nieobecne, jakby wyrwane i przeniesione ze swojego świata. Nawiązywały do tego zarówno ich mimika, chód jak i cała stylizacja.

 

Poszczególne modele to bardzo charakterystyczne dla projektów Anny Dudzińskiej oversize’owe swetry, płaszcze, bluzy, w których sylwetka zatracą swoją płeć. Nawiązywać ma to do ubioru ludzi żyjących w surowych warunkach klimatycznych, z dala od znanego nam na co dzień świata. Stonowana wręcz szaro-bura kolorystyka podkreślała jeszcze bardziej geometryczność i bogactwo formy, które w swoim założeniu nawiązywać miały do skomplikowanej i nie zawsze przyjaznej ludziom matki natury.

 

W kolekcji nie mogło oczywiście zabraknąć misternie robionych dzianin, które stały się symbolem rozpoznawczym projektantki.

 

Zajrzyjcie do galerii i przenieście się z nami do tajemniczego świata dzikiej przyrody.

 

Patroni medialni FashionPhilosophy Fashion Week Poland: Elle, Kmag, Aktivist, Exklusiv, Vice, HIRO, Ultra i LAMODE.INFO.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Fashion Week Poland 2012 | FashionPhilosophy Fashion Week Poland Łódź 2012 | Fashion Week Poland | DUD.ZIN.SKA |

podobne artykuły