Logotyp serwisu lamode.info
FASHION WEEK POLAND ŁÓDŹ KWIECIEŃ 2012 – POKAZ KOLEKCJI ALEXIS&PONY - OSTRA JAZDA

FASHION WEEK POLAND ŁÓDŹ KWIECIEŃ 2012 – POKAZ KOLEKCJI ALEXIS&PONY - OSTRA JAZDA

Alexis&Pony – czyli ostra jazda! Zobaczcie koniecznie relację z pokazu w ramach OFF Out Of Schedule FashionPhilosophy Fashion Week Poland Łódź, gdzie na wybieg z impetem wjechał amerykański Ford.

Jazda bez trzymanki – takie określenie najlepiej pasuje do pokazu kolekcji Alexis&Pony – The Cowboy must never shoot first w ramach OFF Out Of Schedule. Zaczęło się bardzo nietypowo, na wybiegu nie zobaczyliśmy bowiem kroczących w równych odstępach modelek, zamiast tego z impetem na środek strefy wjechał stary, niebieski, amerykański samochód, a w nim…

 

Z samochodu niczym z dobrej imprezy wyłoniło się 8 modeli wystylizowanych w nawiązujące motywów dzikiego zachodu i szalonych rewolwerowców. Awangardowe stroje wykonane z naturalnych tkanin, celowo poszarpane, porozcinane i z asymetrycznymi cięciami. Najbardziej spodobał się nam koc-płaszcz z frędzlami, który narzucony został na nieśmiertelny duet – czerwone szorty i białą koszulę. To nie koniec atrakcji, jakie przygotował duet Alexis&Pony, po chwili bowiem z samochodu wyłoniła się…

 

Kobieta ubrana w złote body z głową krowy – czyli matka i kochanka - jak tłumaczą projektanci. Skąd taki pomysł? To przecież oczywiste:

 

Sama moda nas trochę nudzi i nie daje pełnego pola do popisu, szybkie samochody i piękne kobiety – to jest to – żartują dalej.

 

Czy to jest to? Zajrzyjcie do galerii i przekonajcie się sami.

 

Patroni medialni FashionPhilosophy Fashion Week Poland: Elle, Kmag, Aktivist, Exklusiv, Vice, HIRO, Ultra i LAMODE.INFO.

 

tagi: Fashion Week Poland 2012 | FashionPhilosophy Fashion Week Poland Łódź 2012 | Fashion Week Poland | Alexis&Pony |

podobne artykuły