PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
FASHION SECRETS: LIDIA KALITA

FASHION SECRETS: LIDIA KALITA

O tajniki stylu podpytujemy projektantkę Lidię Kalitę!

Lidia Kalita – projektantka mody, dyrektor kreatywna marki Lidia Kalita, ulubienica gwiazd. Modą chciała zajmować się od zawsze. Zdobywczyni wszystkich prestiżowych nagród polskiego świata mody. Jej klientki łakną nieustających zmian i  nowości, więc projektuje ponad 350 modeli w sezonie! Ubiera kobiety podobne do siebie – aktywne, ciekawe świata i mody. Każda kolekcja opowiada inną historię, a sama Lidia mówi o sobie, że należy do grupy osób szczęśliwych, dla których praca jest ich hobby.

Jesteście ciekawi tajników jej stylu? Zapoznajcie się z naszym kwestionariuszem!

STYL PROJEKTANTKI LIDII KALITY

Must-have sezonu jesień-zima 2017: garnitur damski stylizowany na smoking z kolekcji Office Code-22… Czas wrócić do pracy w wielkim stylu.


Ulubiona rzecz w szafie: moja prywatna kolekcja torebek. Nie potrafię zdecydować, którą lubię najbardziej… Mam ich ponad 70. :)

Ulubiony projektant: Dries Van Noten, projektant-malarz… Cenię za harmonię koloru i formy. Bezbłędny!

Miejsce, w którym najczęściej robię zakupy: zwykle jest to Londyn. Mam tam kilka swoich ulubionych miejsc, w których znajduję niepowtarzalne perełki, dlatego adresy są moja pilnie strzeżoną tajemnicą… ;)

Ikona stylu: Cate Blanchett i Tilda Switon.

Mój modowy trik: zawsze chodzę w butach na platformie typu workery. Są ciężkie, wyraziste, ale jednocześnie bardzo stylowe i wygodniejsze niż szpilki! Doceniam to szczególnie, gdy mam mnóstwo spotkań.

Luksus to dla mnie: kolacja w gronie przyjaciół. 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: wywiad | LIDIA KALITA |

podobne artykuły