Logotyp serwisu lamode.info
FASHION FOUND FIRST RUNWAY

FASHION FOUND FIRST RUNWAY

Już dziś, 15. września w przestrzeniach Centrum Artystycznego M25 obejrzycie pokazy Zuo Corp., Wioli Wołczyńskiej oraz Nenukko. Zajrzyjcie koniecznie!

Już dziś wieczorem, w przestrzeniach Centrum Artystycznego M25 przy ulicy Mińskiej 25 na warszawskiej Pradze zaprezentowane zostaną kolekcje jesień zima 2011-12 marek, które mieliśmy okazję oglądać podczas minionego Fashionphilosophy Fashion Week PolandZuo Corp., Wioli Wołczyńskiej oraz Nenukko.

 

Zuo Corp. to marka, która powstała w 2010 roku z inicjatywy dwóch młodych i zdolnych projektantów: Dagmarę Rosę i Bartka Michalca, pomaga im manager, Łukasz Laskowski. Celem marki jest oferowanie odzieży wysokiej jakości, lecz w przystępnej cenie.

 

Wiola Wołczyńska to projektantka i stylistka mody, wielokrotnie nagradzana na prestiżowych konkursach, która swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w Warszawie oraz Londynie. Obecnie kreuje dwie linie odzieżowe: awangardową - Grey Label oraz koktajlową klasykę - White Label.

 

Nenukko to natomiast grupa projektowa tworząca w duchu uniseksualnej prostoty i działająca według autorskiej zasady – bez nadinterpretacji, bez ograniczeń, z dala od konsumpcyjnego obłędu. Celem twórców jest wynalazczość wizualna oraz przekroczenie klasycznych konwencji stylistycznych.

 

Dzisiejszy pokaz będzie okazją do zapoznania się z kolekcjami młodych i zdolnych projektantów, które uzupełnione zostały o zupełnie nowe, premierowe modele. LAMODE.INFO jako patron medialny wydarzenia będzie tam na pewno. Zapraszamy!

tagi: Fashion Found First Runway | Zuo Corp. | Wiola Wołczyńska | Nenukko | pokaz mody |

podobne artykuły