PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
FASHION BUSINESS DAY 2011

FASHION BUSINESS DAY 2011

Fashion Business Day to cykl wykładów dla producentów odzieży, projektantów i właścicieli marek modowych. Sprawdź dlaczego warto tam być!

Każdy, kto zawodowo zajmuje się modą powinien zapisać sobie w kalendarzu datę 5 maja i wybrać się w tym dniu do Łodzi, gdzie odbędzie się Fashion Business Day – cykl wykładów dla producentów odzieży, projektantów i właścicieli marek modowych.

 

Na zaproszenie organizatorów konferencji do Polski przylecą po raz pierwszy z wykładem przedstawiciele targów ITMA – jednej z najważniejszych imprez wystawienniczych dla przemysłu lekkiego. Z prezentacji targów ITMA będzie można się dowiedzieć między innymi, jakie są tendencje na rynku produkcji odzieży i jakie technologie pojawiają się w przemyśle lekkim. Na konferencji poznamy też trendy w tkaninach i dodatkach odzieżowych już na rok 2012, przygotowane przez brytyjską agencję Mudpie. Będą również wykłady o tworzeniu modnej marki i o mediach społecznościowych oraz seminarium proeksportowe na temat rynku rosyjskiego.

 

Wstęp na konferencję Fashion Business Day będzie możliwy tylko dla osób z potwierdzeniem rejestracji. Rejestracja i dodatkowe informacje znajdziecie na www.promedia.biz.pl.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: rynek | marka | Fashion Business Day |

podobne artykuły