PL / EN
EXUMA GYM – DUCH NOWEGO JORKU W LUKSUSOWYM KLUBIE FITNESS

EXUMA GYM – DUCH NOWEGO JORKU W LUKSUSOWYM KLUBIE FITNESS

Odkryjcie luksusową siłownię na mapie Warszawy!

EXUMA GYM: KLUB FITNESS W WARSZAWIE

Tuż na skraju Wisły, w nowoczesnej i charakterystycznie stylizowanej bryle budynku The Tides, znajduje się luksusowa siłownia Exuma Gym, która przyciąga uwagę swoją nietuzinkową architekturą i wyjątkowymi widokami na rzekę i Stadion Narodowy. Aranżacja lokalu inspirowana jest topowymi hotelami, klubami i restauracjami z całego świata, głównie z Nowego Jorku, Miami czy Hongkongu.

EXUMA GYM: DESIGN

1500 m2 dwupoziomowego wnętrza przepełnione jest najnowszymi światowymi trendami w designie, połączonymi z komfortem i użytecznością. Przestronne pomieszczenia komponują się z przeszklonymi ścianami i nowoczesnym sprzętem. Dominuje chłodna kolorystyka ścian i podłóg. W większości pomieszczeń znajdują się szarości, miedź, surowy beton i geometryczne wzory. Sprzęty do ćwiczeń ustawione są tak, by jednocześnie podziwiać unikalny krajobraz za oknem. Po intensywnym wysiłku można odpocząć w strefie relaksu na welurowych pikowanych kanapach lub w saunie na komfortowych leżakach.

Projekt wnętrza jest typowo modernistyczny - proste bryły, kształty, dopracowane detale, duża przestrzeń, odpowiednie proporcje, stonowane kolory, wysokiej klasy materiały. Wyrafinowana prostota aranżacyjna wnętrza idzie w parze z elegancją, nowoczesnym spojrzeniem na funkcjonalność i komfortem. Poprzez połączenie ekskluzywności z minimalizmem stworzono wnętrze luksusowe, stonowane, przejrzyste i dalekie od monotonii.

POLECAMY: WNĘTRZA W KOLORZE ULTRA VIOLER

Więcej zobaczycie w naszej galerii zdjęć!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Exuma Gym | fitness | sport | design | Warszawa |

podobne artykuły