Logotyp serwisu lamode.info
DETOKS SOKOWY NA WIOSNĘ

DETOKS SOKOWY NA WIOSNĘ

Młodość, zdrowie i uroda zamknięte w małej butelce!

Spis treści

1. DETOKS: ZALETY

2. JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO DETOKSU NA WIOSNĘ?

3. RODZAJE DETOKSU SOKOWEGO?

4. ILE TRWA DETOKS SOKOWY?

5. SOKI POMOCNE W DETOKSIE

Soki i koktajle z warzyw oraz owoców zagościły w naszym wiosennym menu na stałe. Chętnie wybieramy kompozycje, które nie tylko dodają energii, ale również sprawią, że nasza skóra zyskuje zdrowy promienny wygląd. Poznajcie pyszne opcje zawierające bogactwo witamin i minerałów!

DETOKS: ZALETY

Celem diety sokowej jest oczyszczenie organizmu z toksyn. Spożywanie napojów bogatych w witaminy korzystnie wpływa na jego regenerację. Dzięki takiej kuracji poprawi się nie tylko nasze zdrowie, ale również stan skóry, włosów i paznokci.


JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO DETOKSU NA WIOSNĘ?

Przed kuracją najlepiej wyposażyć się w zdrowe przekąski na bazie warzyw i owoców. Warto też pić duże ilości wody mineralnej, zieloną herbatę oraz napary z ziół.

RODZAJE DETOKSU SOKOWEGO?

Detoks sokowy bazuje na świeżo wyciskanych sokach z warzyw i owoców oraz koktajlach. Soki mogą urozmaicać dietę i być włączone do naszego menu jako przekąski bądź całkowicie zastępować posiłki. 


ILE TRWA DETOKS SOKOWY?

Detoks sokowy zazwyczaj trwa od 1 do 3 dni. Trendem jest obecnie detoks weekendowy. Wówczas mamy więcej czasu na zaplanowanie posiłków oraz odpoczynek. W okresie detoksu należy uprawiać lżejsze sporty, takie jak joga, czy rozciąganie. 

SOKI POMOCNE W DETOKSIE

Wśród naszych faworytów znajdują się soki oczyszczające od marki Natura Cold Press. Połączenie świeżych owoców, w szczególności cytrusów zawierających witaminę C, która alkalizuje, oczyszcza i wzmacnia system odpornościowy jest tym, czego potrzebujemy po długiej zimie. Osobom, które dopiero rozpoczęły detoks sokowy polecamy kompozycję na bazie jabłka, ananasa, cytryny i szpinaku. Regularne spożywanie napoju wykazuje działanie energetyzujące, a zawarty w nim beta karoten poprawia kondycję skóry. Smakują nam także soki Think Love Juices od Anny Jagodzińskiej. Modelka najczęściej stawia na „Szczęśliwą siódemkę” na bazie ananasa, gruszki, marchwi, pomarańczy, imbiru i buraka.

POLECAMY: HEATLHY FOOD NAJZDROWSZE KONTA NA INSTAGRAMIE 

Czy Wy rozpoczęliście już detoks sokowy na wiosnę?

tagi: Natura Cold Press | Think Love Juices | dieta | zdrowie |

podobne artykuły