PL / EN
POKAZ KOLEKCJI ERMENEGILDO ZEGNA WIOSNA LATO 2013 - JEDWABNE IMPERIUM

POKAZ KOLEKCJI ERMENEGILDO ZEGNA WIOSNA LATO 2013 - JEDWABNE IMPERIUM

Znawcy luksusu i wiosenno-letnich trendów w męskiej modzie doskonale wiedzą, że pierwsze miejsce wśród tkanin zajmuje jedwab - i to on zdominował kolekcję Ermenegildo Zegna wiosna lato 2013

Włoska marka, już od kilku pokoleń projektująca luksusowe garnitury, w ostatnim roku zainwestowała w plantace jedwabiu. Opłaciło się - i z tej okazji, wiosenno-letnia kolekcja zdominowana jest przez tę tkaninę, skądinąnd idealną na upalne włoskie lato.  

 

Ponadto, wśród innych nowości dostrzec można ostrzejszy zarys sylwetki, która tym samym staje się smuklejsza. Najważniejszymi kolorami są rdzawe brązy i beże oraz marynistyczne granaty i błękity. Nie brak wzorów - echa tendencji zeszłego sezonu - tym razem dozowane są jednak dość ostrożnie. Warto zauważyć, iz zgodnie z ostatnio obowiązująca modą garniturowe spodnie odsłaniają kostki - do nich obowiązkowo nosimy zamszowe mokasyny. 

 

Najważniejszy jednak jest naszym zdaniem nienaganny szyk i poziom elegancji, który Ermenegildo Zegna lansuje co sezon. To dzięki temu marka niezmiennie pozostaje jednym z pierwszych wyborów wielu mężczyzn na całym świecie i jest jednym z liderów sprzedaży w modzie męskiej. 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Ermenegildo Zegna | moda męska | trendy wiosna lato 2013 |

podobne artykuły