PL / EN
ERDEM x H&M – LOOKBOOK

ERDEM x H&M – LOOKBOOK

Ekskluzywna kolekcja zapowiada się obłędnie!ERDEM x H&M – KAMPANIA

Pamiętacie piękną zapowiedź ekskluzywnej kolekcji ERDEM x H&M wyreżyserowaną przez Baza Luhrmanna? Klimatyczna rezydencja, którą mogliśmy tam podziwiać, stała się również tłem dla sesji wizerunkowej linii powstałej we współpracy domu mody ERDEM ze szwedzkim koncernem H&M. Autorem wyjątkowej kampanii, odrobinę mrocznej, a jednocześnie romantycznej i subtelnej, został fotograf Michal Pudelka.

"ERDEM x H & M to kolekcja, która naprawdę do mnie przemawia i chciałem dla niej wykreować zdjęcia z unikalnym klimatem. Uwielbiam dodawać elementy zaskoczenia i surrealizmu, aby podkręcić atmosferę, jak kwiaty wręczane modelkom z zewnątrz obrazu" – powiedział Pudelka.

CENY KOLEKCJI ERDEM x H&M

Z przyjemnością obserwowałem, jak Michal tłumaczył na język zdjęć nastrój kolekcji, jak graliśmy z różnymi elementami, takimi jak kwiaty, by podkreślić ducha kolekcji ERDEM x H&M" – podsumował twórca ekskluzywnej linii, projektant Erdem Moralıoğlu.

WIĘCEJ O KOLEKCJI: ERDEM x H&M

Musimy to powiedzieć wprost: to najlepszy lookbook ekskluzywnej współpracy H&M z projektantem – gratulujemy i jeszcze bardziej nie możemy się doczekać premiery sprzedażowej!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: lookbook | kolekcja | ERDEM | H&M |

podobne artykuły