PL / EN
DZKY. BY MACIEK SIERADZKY – POKAZ KOLEKCJI #MYTRIP

DZKY. BY MACIEK SIERADZKY – POKAZ KOLEKCJI #MYTRIP

Sprawdźcie, jaki finał miała podróż polskiego projektanta!

19 kwietnia 2016 roku w Kamienicy Hrabiego Raczyńskiego odbył się pokaz kolekcji Dzky. by Maciek Sieradzky pt. #mytrip. Polski projektant zaprosił nas w podróż pełną afrykańskich inspiracji i odniesień do swojego udziału w programie „Agent – Gwiazdy”.

 

Tłem dla nowej linii Maćka Sieardzkiego stały się po raz kolejny wnętrza Kamienicy Hrabiego Raczyńskiego zlokalizowanej przy Placu Małachowskiego w centrum Warszawy. Jak widać, projektant upodobał sobie tę lokalizację nie tylko w kontekście pokazów (rok temu odbył się tu jego pierwszy pokaz), ale również znajduje się tu jego niedawno otwarty butik. Pokaz reżyserowała Kasia Sokołowska, a kompleksową organizacją eventu zajęła się agencja Black Tie.

 

Zawsze wierzyłem, że wystarczy znaleźć się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie, a nasze życie może zmienić się o 180 stopni. Z dnia na dzień znajdujesz się w innym świecie (…). Pełno w nim atrakcji i pokus, ale widoki nie są najgorsze, pozwalają popuścić wodze fantazji, jednak trzeba mocno stąpać po ziemi…” – pisze Maciek Sieradzky w zapowiedzi swojego pokazu. Mowa o podróży projektanta do Afryki, gdzie wraz z polskimi celebrytami brał udział w popularnym reality show „Agent – Gwiazdy”. Z wyprawy na Stary Kontynent przywiózł mnóstwo inspiracji i postanowił pokazać je na wczorajszym wybiegu.

 

Kolekcja „Sinful Meadow” pokazana rok temu miała wiele charakterystycznych dla projektanta akcentów, jak autorskie plecionki czy ozdobne nacięcia na skórze, które również pojawiają się przy #mytrip, jednak obecnie pojawia się mniej glamouru, a więcej sportowego sznytu, inspirowanego momentami survivalem i afrykańskim safari. Kolory ziemi, moro i zwierzęce printy, frędzle, czapki z daszkiem, a na szyi nieśmiertelniki – wszystko obudowane w niezobowiązującej mody ulicznej.

 

Maciej Sieradzki podtrzymuje, że jego naturalnym środowiskiem jest streetwear i od początku konsekwentnie buduje DNA swoje autorskiej marki. Projekty zaproponowane w #mytrip z pewnością znajdą szeroką grupę odbiorców, która chętnie wyruszy w nich w niejedną podróż! 

video

BALENCIAGA WIOSNA LATO 2019

tagi: Maciek Sieradzky | Dzky | pokaz mody |

podobne artykuły