PL / EN
DRUGA EDYCJA WARSAW FASHION FILM FESTIVAL

DRUGA EDYCJA WARSAW FASHION FILM FESTIVAL

Już 6 marca ruszy druga edycja warszawskiego festiwalu poświęconego filmom o tematyce modowej. W stolicy przez trzy dni będzie można zobaczyć najciekawsze światowe propozycje. Poznajcie szczegóły!

Coraz częściej dostrzega się połączenie mody i filmu. Kampanie reklamowe urastają do rangi sztuki, a hollywoodzkie produkcje ponownie, jak kiedyś, do współpracy zapraszają projektantów, czego najlepszym przykładem jest film „Wielki Gatsby”. Niebawem zadebiutuje w polskich kinach i będziemy mogli się przekonać jak poradziła sobie Miuccia Prada odpowiedzialna za kostiumy.

 

Dlatego też dostrzegając coraz intensywniejszy romans mody z filmem w ubiegłym roku powstała inicjatywa, dzięki której już w drugi weekend marca będziecie mogli zobaczyć najciekawsze światowe propozycje w warszawskim Multikinie. Warsaw Fashion Film Festival rusza z drugą edycją!

 

W programie między innymi premierowy pokaz w Polsce dokumentu o legendarnej redaktor naczelnej Vogue US, Diana Wreeland – The eye has to travel. Dodatkowo gościem specjalnym jest założycielka słynnej Biby – Barbara Hulanicki. Brzmi zachęcająco? Wszystkie potrzebne informacje – repertuar czy szczegóły dotyczące towarzyszących festiwalowi warsztatów znajdziecie tutaj.

 

Widzimy się w weekend 6-9 marca w Multikinie? Zobaczcie jak wspominamy poprzednią edycję.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Warsaw Fashion Film Festival |

podobne artykuły