PL / EN
DRIES VAN NOTEN - POKAZ WIOSNA LATO 2019

DRIES VAN NOTEN - POKAZ WIOSNA LATO 2019

Folia i ubrania spryskane farbą? Malarskie inspiracje na wybiegu.

Dries van Noten, jak w piosence zespołu 2 plus 1, pomalował świat mody „na żółto i na niebiesko". Zobaczcie sami! 

DRIES VAN NOTEN: INSPIRACJE WIOSNA LATO 2019

Kolekcja Dries van Noten na wiosnę lato 2019 została zainspirowana pracownią malarską, a białe ubrania wyglądały tak jakby dopiero co je spryskano multikolorową farbą: czarną, żółtą i niebieską. Zabieg ten sprawił, że na wybiegu zagościły: harmonia, ekspresja i prostota formy. 

Dries van Noten, kolorowe inspiracje na pokazie mody wiosna lato 2019 (fot. East News)

DRIES VAN NOTEN: KOLEKCJA WIOSNA LATO 2019

Ascetyczna kolekcja Dries van Notena na wiosnę lato 2019 obfitowała w białe szerokie komplety oraz t-shirty przewiązane kokardami XXL. Królowały inspiracje podpatrzone w malarskiej pracowni, dlatego ubrania przypominały te spryskane farbą, a do ich wykonania poza bawełną, wykorzystano innowacyjne tkaniny, takie jak transparentna kolorowa folia i plastik. Na topach zagościły skośne paski, spódnice pokryły frędzle, a torebki obszyto futrem z długim włosiem. Płaszcze safari zamiast klasycznego paska ozdobił sznurek oraz gumowy elastyczny wariant wszyty na linii biustu. Najgorętszym trendem sezonu wiosna lato 2019 okazały się spódnice do kolan noszone na wzór fartucha, a stylizacje dopełniły kolorowe, krótkie fryzury na chłopaka" i nierówno przycięte grzywki.

POLECAMY: POKAZ DRIES VAN NOTEN JESIEŃ ZIMA 2018/19

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia z pokazu Dries van Noten wiosna lato 2019. Jak Wam podoba się ta forma kreatywności na wybiegu?

video

TELEDYSKI Z MODĄ W TLE

tagi: Dries van Noten | pokaz mody | wiosna lato 2019 |

podobne artykuły