Logotyp serwisu lamode.info
DR IRENA ERIS HYDROGENIC – NAWILŻANIE NOWEJ GENERACJI

DR IRENA ERIS HYDROGENIC – NAWILŻANIE NOWEJ GENERACJI

Nawilżanie do podstawa pięknej skóry. Poznaj Hydrogenic, produkty do pielęgnacji Dr Irena Eris, które aktywnie i wielostopniowo nawilżą twoją skórę.

Nawilżanie to podstawa w pielęgnacji. Doskonale wiedzą o tym naukowcy z Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris, który stworzyli nową linię pielęgnacyjną Hydogenic. Seria, w której zastosowano unikalne rozwiązanie w dziedzinie kosmetologii, bazujące na technologii wielostopniowego i aktywnego nawilżania, przywraca skórze naturalne piękno i blask. Dzięki nowatorskiemu kompleksowi 24h Hydro Term Complex potrzeba nawilżenia skóry zostaje zaspokojona – następuje wzmocnienie i uszczelnienie powierzchni skóry hydro-aktywną strukturą, cząsteczki wody zatrzymują się w miejscach wymagających szczególnego nawilżenia, a źródło nawilżenia uwalnia się i dostosowuje do indywidualnych potrzeb.

 

Linia Hydogenic zawiera cztery produkty do pielęgnacji skóry twarzy, w tym - krem aktywnie nawilżający na dzień SPF 15, krem aktywnie nawilżający na noc, przeciwzmarszczkowy krem aktywnie nawilżający na dzień i na noc oraz krem aktywnie nawilżający pod oczy na dzień i na noc.

 

Wszystkie produkty z linii Hydrogenic w naszej galerii.

tagi: Dr Irena Eris | Hydrogenic | pielęgnacja | uroda |

podobne artykuły