Logotyp serwisu lamode.info
PRZYGOTUJ SIĘ NA ZIMĘ Z MARKĄ BIODERMA

PRZYGOTUJ SIĘ NA ZIMĘ Z MARKĄ BIODERMA

Przesuszona, wrażliwa i podrażniona – tak często wygląda nasza skóra zimą. Zobaczcie, jak temu zapobiec z pomocą kosmetyków marki Bioderma.

Zima to okres, kiedy nasza skóra jest szczególnie wrażliwa i narażona na szkodliwe działanie pogody. Wiatr, śnieg i siarczysty mróz, a także suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach - w istotny sposób wpływają na jej wygląd. Na ratunek przychodzi nowa linia kosmetyków Bioderma, specjalnie przygotowana z myślą o nadchodzącej zimie.

 

Wśród produktów Atoderm odnaleźć można wzmacniający, natłuszczający i nawilżający Atoderm crème, który sprawdzi się zarówno przy pielęgnacji twarzy jak też jako balsam do ciała, Atoderm Lip Balm - odżywczy i regenerujący balsam, który zregeneruje spierzchnięte i wysuszone usta, wygładzającą pomadkę Atoderm stick oraz Atoderm Nutritive - odżywczy krem do skóry suchej i osłabionej. Marka Bioterm nie zapomniała też naturalnie o pielęgnacji rąk – Atoderm crème mains - odżywczy preparat do rąk suchych i zniszczonych zniweluje skutki działania mrozu i suchego powietrza.

 

Z takim kosmetycznym arsenałem, nasza skóra nawet zimą pozostanie piękna i zdrowa. Zobacz kolekcję produktów Atoderm w naszej galerii.

tagi: Bioderma | Atoderm | pielęgnacja | uroda |

podobne artykuły