Logotyp serwisu lamode.info
Dodatki do twojego mieszkania, dzięki którym stworzysz duński klimat

Dodatki do twojego mieszkania, dzięki którym stworzysz duński klimat

Te 6 dodatków sprawi, że twoje wnętrze zyska scandi vibe.

Spis treści

1. Dodatki do mieszkania w duńskim stylu: kolorowe skrzynki

2. Dodatki do mieszkania w duńskim stylu: świeczka-spirala

3. Dodatki do mieszkania w duńskim stylu: lampka w kształcie grzyba

4. Dodatki do mieszkania w duńskim stylu: ekscentryczny wazon 

5. Dodatki do mieszkania w duńskim stylu: falowane lustro

6. Dodatki do mieszkania w duńskim stylu: plakat 

Najmodniejsze wnętrza ostatnich miesięcy to te, które przypominają przytulne apartamenty w Kopenhadze. Jak stworzyć duński klimat we własnych czterech ścianach? Oto dodatki do mieszkania, które Wam w tym pomogą.

Dodatki do mieszkania w duńskim stylu: kolorowe skrzynki

Idealne na drobiazgi, kosmetyki, przybory kuchenne, książki albo owoce i warzywa. Kolorowe skrzynki to absolutny hit w Kopenhadze, który zdecydowanie ożywi Wasze wnętrze. Kupicie je na Westwing albo w Jysku, ale jeśli akurat odwiedzacie Kopenhagę - koniecznie zaopatrzcie się w nie w Hay Design. 

Dodatki do mieszkania w duńskim stylu: świeczka-spirala

Bardzo prosta rzecz, która od razu dodaje więcej klimatu. Zakręcona świeczka - najlepiej jeszcze na kolorowym świeczniku - to przystępny cenowo sposób na domowe copencore. Swirl candles kupicie praktycznie w każdym miejscu z dodatkami do wnętrz, nawet w sieciówce.

Dodatki do mieszkania w duńskim stylu: lampka w kształcie grzyba

Przypomina przeskalowaną zabawkę i jest uwielbiana przez skandynawskie it-girls. Lampkę w kształcie grzybka kupić między innymi na stronie internetowej Hygge Twist.

Dodatki do mieszkania w duńskim stylu: ekscentryczny wazon 

Ze szkła murano, w gniecionym kształcie albo ozdobiony ręcznie malowanymi wzorami. Uroczy wazon w zaskakującej formie to obowiązkowy dodatek we wnętrzach z duńską duszą (najlepiej w duecie z bukietem bardzo rzadkich kwiatów). Gdzie takich szukać? My polecamy maleńki sklepik Palette26. 

Dodatki do mieszkania w duńskim stylu: falowane lustro

Najbardziej uwielbiane przez Dunki lustra są w kształcie plamy albo mają pofalowaną ramę. Taki nie tylko jest bardzo duński, ale też powiększa optycznie wnętrze. Nasz ulubiony projekt? Lustro z oferty home polskiej projektantki KOPI. 

Dodatki do mieszkania w duńskim stylu: plakat 

A może sztuka? Jeśli lubicie artystyczne wnętrza, ale chcecie im dodać duńskiej duszy, wybierzcie plakat. Pssst! Wiele mieszkań w Kopenhadze wypełnionych jest pracami Astrid Wilson. Może i wy pokochacie jej estetykę. 

Zdjęcie główne: instagram.com/ulrikawestman

tagi: skandynawia | design | wnętrza | duński styl | dodatki |

podobne artykuły