PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
Kuchnia biała z drewnem - nieograniczone możliwości aranżacyjne! Zainspiruj się z Raw Decor

Kuchnia biała z drewnem - nieograniczone możliwości aranżacyjne! Zainspiruj się z Raw Decor

Biała kuchnia z drewnem to zawsze dobry pomysł!

Kuchnia biała z drewnem, czyli duet doskonały! Zdaniem projektantów wnętrz przetrwa więcej niż jeden sezon, a tak naprawdę nigdy nie wyjdzie z mody! Prezentujemy najciekawsze patenty i inspiracje!

Kuchnia biała z drewnem

Choć została odkryta kilka sezonów temu, wciąż nie schodzi z aranżacyjnego piedestału! Nie może narzekać na brak zainteresowania. Kuchnia biała z drewnem to recepta na przytłaczającą ciasnotę kawalerek, niedoskonałości architektonicznie mieszkań w blokach z wielkiej płyty!

Biel sprawia, że kuchnia nabiera nowoczesnego charakteru. Barwa ta daje wrażenie czystości, optycznie powiększa przestrzeń. Ma wiele odcieni – od chłodnych, lekko niebieskich po nieco cieplejsze, delikatnie wpadające w żółć. Wycisza i koi zmysły. Króluje nie tylko na frontach, ale również w dodatkach.

Z kolei drewno to synonim komfortu! Doskonale sprawdza się w roli blatu kuchennego. Tworzy przytulną, ciepłą atmosferę – tak bardzo pożądaną przy rodzinnym stole. Dziś stawia się przede wszystkim na krajowe odmiany – jesion, dąb, klon, modrzew.

Kuchnia biała z drewnem to, jak zapewniają architekci doskonała baza! Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, nie musi być nudna i przewidywalna. Można ją ograć na co najmniej kilka sposobów – nie tylko po skandynawsku! Pokocha ją klasyka, jak i nowoczesność!

 

Kuchnia biała z drewnem, co położyć na ścianie a co na podłodze?

Kuchenne ściany już dawno temu przestały pełnić jedynie rolę tła dla dodatków czy też mebli. Te wykończone mozaikami mogą stać się głównymi bohaterkami aranżacji! Dzięki nim można bez obaw odejść od sztampowych rozwiązań – tradycyjnych kafli, szkła i tworzyć wnętrza nie tyle co efektowne i dekoracyjne, ile nad wyraz trwałe! Oto garść inspiracji z matowymi płytkami z kolekcji Eclair Raw Decor w roli głównej!

Płytki Eclair Paris Biały Matowy

O ile matowe kafle podłogowe są nad wyraz pożądane, ścienne wciąż budzą obawy. Zupełnie niepotrzebnie! Białe płytki Eclair Paris w wersji bez połysku (https://www.rawdecor.pl/plytka-eclair-paris-bialy-matowy.html) poza niewątpliwym aspektem wizualnym, mają szereg innych zalet. Nie pozostają na nich smugi, nie widać również zacieków. Są szczególnie polecane do kuchni pozbawionych dostępu do naturalnego światła, gdyż optycznie powiększają przestrzeń.

 

Płytki Eclair Cherie Marble Matowy

Płytki Eclair Cherie Marble Matowy (https://www.rawdecor.pl/plytka-eclair-cherie-marble-matowy.html) to jeden z najmodniejszych wyborów do kuchni. Mają mlecznobiały kolor i są pokryte delikatnymi czarnymi żyłkowaniami. Na uwagę zasługuje również ich kształt – podłużny, obły doskonale wpisujący się we współczesne trendy! Za ich pomocą można łatwo podkreślić charakter kuchni skandynawskiej, minimalistycznej.

A co na podłogę do białej kuchni z drewnem? Można pokusić się o klasyczny parkiet, wielkoformatowy gres czy też żywice syntetyczne. Kluczowe, aby wybrany przez nas materiał współgrał z resztą wystroju oraz z tym, co znajduje się na ścianach!

 

Podsumowanie

Kuchnia biała z drewnem to zawsze dobry pomysł! Na pierwszy rzut oka oszczędna, a przez to harmonijna i uniwersalna. Subtelna mozaika z kolekcji Eclair Paris od Raw Decor wydobędzie z niej to, co najpiękniejsze. Optycznie powiększy lub nada lekkości dużej przestrzeni. Będzie doskonałym tłem do mebli i dodatków.

 

fot. materiały prasowe

Artykuł Partnera

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: wnętrza |

podobne artykuły