PL / EN
DIOR ULTRA ROUGE – POMADKI NOWEJ GENERACJI

DIOR ULTRA ROUGE – POMADKI NOWEJ GENERACJI

Ultra-trwałe, ultra-kolorowe, ultra-komfortowe.

ULTRA ROUGE – REWOLUCJA KOSMETYCZNA DIOR

Peter Philips, dyrektor kreatywny i wizerunkowy makijażu Dior, zapewnia: pomadka marzeń stała się rzeczywistością: „Wyjątkowa trwałość, ultra zmysłowa konsystencja i wyraziste odcienie (…). Za jej pomocą można stworzyć na ustach wspaniałe, uszlachetniające urodę kreacje malarskie. Łatwa w aplikacji i jeszcze łatwiejsza w noszeniu”.

Peter Philips wzbogacił kolekcję makijażu o innowacyjną pomadkę nowej generacji. Jest to bowiem pierwsza pomadka, która zapewnia trwałość tuszu w połączeniu z uczuciem komfortu. Za formułą stoi doskonała w swej prostocie idea: świetliste, półmatowe wykończenie, nawilżenie oraz 12-godzinna trwałość.

DIOR ULTRA ROUGE – NARODZINY ULTRA POMADKI

 „Czego kobiety oczekują od pomadki?” – pyta przewrotnie Peter Philips i równie przewrotnie odpowiada: „wszystkiego”. To „wszystko” twórca starał się zawrzeć w swoim nowym dziele. Ultra Rouge rozwiązuje dylemat, który dotyczył wyboru pomiędzy napigmentowaniem i trwałością a komfortem i lekkością.


W wydaniu długich i wnikliwych prac badawczych, naukowcy marki Dior zidentyfikowali polimer, który w połączeniu z olejkiem pochodzenia roślinnego, oferuje zarówno skuteczne nawilżenie, a tym samym komfort i 12-godzinną trwałość, bez uczucia ściągnięcia czy wysuszenia.

PALETA DIOR ULTRA ROUGE

Seria Dior Ultra Rouge skrywa 26 ultra-trwałych kolorów zamkniętych w oprawie, która zachwyci każdą miłośniczkę świata mody. „Ultra Rouge nadaje nowy wymiar doświadczeniom związanym z makijażem i na nowo definiuje czerwień” – zdradza Peter Philips. „Ponieważ formuła działa na zasadzie tatuażu ust tworząc drugą, barwną skórę na wargach, mogłem jej nadać nowe, nasycone i świetliste odcienie. „Czułem się jak malarz dysponujący zupełnie nową paletą kolorów”.

Aby wyeksponować nową serię odcieni, seria Ultra Rouge otrzymała wyjątkową oprawę – eleganckie, inspirowane światem mody etui z bardzo nowoczesnego, lakierowanego metalu ku chwale koloru.


DIOR ULTRA ROUGE – UMIŁOWANIE CZERWIENI

Choć paleta Dior Ultra Rouge oferuje 26 kolory, clou kolekcji staje się czerwień i jej 4 odcienie, nazwane deklaracjami miłości do czerwieni:

  • 999 Ultra Dior: „Upadająca kobiecość” – klasyczna czerwień;
  • 770 Ultra Love: „Uwierz w siebie – bo jeśli nie Ty, to kto?” – odcień malinowy;
  • 851 Ultra Shock: „Lepiej szokować niż być nudnym” – oddziałujący na wyobraźnię burgund;
  • 777 Ultra Star: „Wszystkie jesteśmy gwiazdami” – dominująca makowa czerwień.

DIOR ULTRA ROUGE – KAMPANIA

Kobietą ultra według Dior jest Natalie Portman. Aktorka została twarzą kampanii Ultra Rouge pod kierunkiem Petera Philipsa w obiektywie Davida Simsa. Wyreżyserowany przez Gordona von Steinera film wizerunkowy oddaje istotę magnetyzmu, osobowość i nieokiełznaną energię ambasadorki i tym samym samej kolekcji.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: pomadki | Natalie Portman | DIOR |

podobne artykuły