PL / EN
DIOR HANDBAGS FALL 2017 – KAMPANIA Z UDZIAŁEM JENNIFER LAWRENCE

DIOR HANDBAGS FALL 2017 – KAMPANIA Z UDZIAŁEM JENNIFER LAWRENCE

Wyobrażacie sobie bardziej nośną kampanię?

Pamiętacie klimatyczną, uderzającą swą prostotą wiosenną kampanię Diora z siostrami Ruth i May Bell? Bohaterką najświeższej reklamowej sesji, która ukaże się w majowej edycji magazynów o modzie, jest związana z legendarną marką od kilku lat Jeniffer Lawrence. Czarno-białe ujęcia autorstwa Brigitte Lacombe uwydatniają naturalna urodę aktorki, która zdaje się być doskonałym tłem dla przedstawienia nowości Diora.  

Wystylizowana w projekty spod igły Marii Grazii Chiuri, w tym m.in. kultową koszulkę z nośnym i nad wyraz aktualnym w obliczu politycznych zmian w Polsce hasłem We should all be feminists, na którą zarzuca kurtkę Bar, młoda gwiazda pozuje z kilkoma it bag marki odświeżonymi wersjami klasyków takich jak D-Fence, Lady Dior z szerokim paskiem czy C’est Dior.

Jeśli chodzi o nas, takie proste, klasyczne przedstawienie tematu, zarówno jeśli chodzi o stylizację i make up modelki, jak też surowe zaaranżowanie sesji, ma największą siłę rażenia – zgodzicie się? Dodatkowo, od 1 maja br będzie można obejrzeć film uzupełniający te kampanię. Nie możemy się doczekać!

ZOBACZ TEŻ: WSTRZYMANA KAMPANIA REKLAMOWA YSL

 

video

MICHAL SZULC – BACKSTAGE POKAZU GALENE