PL / EN
DIOR – KAMPANIA WIOSNA LATO 2017

DIOR – KAMPANIA WIOSNA LATO 2017

Piękna wizja kobiecości nowej dyrektor kreatywnej - podoba sie Wam taki Dior?

Pierwsza kampania marki pod przewodnictwem Marii Grazii Chiuri to niezwykle lekka, delikatna prawie w całości monochromatyczna realizacja z udziałem sióstr Bell. Temat przewodni kampanii to kobiecość uosobiona przez bliźniaczki May i Ruth.

 

Realizacja zdjęć nie bez kozery powierzona została francuskiej fotografce Brigitte Lacombe. Specjalizująca się w portretach i fotografii podróżnej nowojorczanka tutaj pojawiająca się w ramach założenia THE WOMEN BEHIND THE LENS (kobieta za obiektywem) ma na koncie nie tylko specjalne realizacje zdjęć do filmów takich reżyserów jak Martin Scorsese, Spike Jonze czy Sam Mendes, ale też słynie z rozmaitych, różniących się od siebie ujęć tematu kobiecości właśnie.

 

Modelki w projektach domu mody Dior na wiosnę lato 2017 wystylizował Karl Temper - fantastyczny stylista i dyrektor kreatywny Interview Magazine; podziwiamy je m.in. w tiulowych sukienkach, t-shirtach, a także białych marynarkach zwieńczonych dodatkiem sezonu, którym znawcy trendów wróżą rychłe odejscie do lamusa – delikatnym chokerem. Za makijaż wykonany kosmetykami Dior Make Up odpowiadał Peter Philips. Piękne!

 

 MATERIALS_2016/MODA_ZAGRANICZNA/MARKI/DIOR – KAMPANIA WIOSNA LATO 2017/dior1.jpg

 

fot. materiały prasowe

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: May Bell | Ruth Bell | kampania | Brigitte Lacombe | DIOR |

podobne artykuły