Logotyp serwisu lamode.info
KENDALL JENNER JAKO MARILYN MONROE W FILMIE DLA LOVE MAGAZINE

KENDALL JENNER JAKO MARILYN MONROE W FILMIE DLA LOVE MAGAZINE

Jak to jest, że w takim wydaniu Kendall podoba się nam jeszcze bardziej?

Jak się okazuje talent i możliwości Kendall Jenner wykraczają daleko poza wybieg i statyczne ujęcia. Najnowsze video zrealizowane dla Love Magazine to filmowy popis modelki w ruchu, wcielającej się w rolę legendarnej gwiazdy - Marilyn Monroe. Modelka niejednokrotnie dowodziła, iż przed kamerą czuje się równie swobodnie co podczas sesji, ale trzeba przyznać, że w tym wydaniu jest naprawdę przekonująca.

Lekkość, zmysłowość i niezaprzeczalny wdzięk modelki – a wszystko to w ujęciu retro – nie tylko przykuwa uwagę ze względu  na inne niż zazwyczaj uchwycenie samej Kendall, ale też działa niezwykle sentymentalnie z uwagi na nawiązania do samej Marilyn, a także przywołanie estetyki tamtych czasów i niegdysiejszych kanonów urody i kobiecego piękna.

Modelka w bieliźnie La Perla prezentuje się fotografowi Rankinowi, czego uzupełnieniem jest rzeczony film. Cytaty z Monroe, które dawniej szokowały, nawet dziś, choć nieco naiwne, nie pobrzmiewają fałszywą nutą : "Zawsze powtarzam, że pocałunek w dłoń to bardzo miła sprawa, ale to diamentowa tiara przetrwa wieki" czy "Wszystkie dziewczyny piją, ale to ja daję się przyłapać".

Czy też macie wrażenie, że Kendall jest znacznie bardziej ujmująca i niepospolita w takim – nazwijmy to - vintage’owym ujęciu?

Kredyty sesji

Reżyseria Rankin

Fashion Editor Katie Grand

Producent Zoe Roberts

Makeup Lisa Eldridge

Włosy Samantha Hillberby

Manicure Chisato Yamamoto

Asystent fashion Oliver Volquardsen

Asystent makijażysty Jessie Richardson

Asystent fryzjera Simon Webster

ZOBACZ TAKŻE: TIM WALKER W FANTASTYCZNYM EDYTORIALU DLA LOVE MAGAZINE

 

tagi: Love Magazine | The Love Magazine | Marilyn Monroe | Kendall Jenner |

podobne artykuły