PL / EN
IRIS LAW – CÓRKA JUDE’A LAW W KAMPANII BURBERRY

IRIS LAW – CÓRKA JUDE’A LAW W KAMPANII BURBERRY

I to nie pierwszy raz!

Trend na poszerzanie strefy wpływów w show biznesie poprzez włączanie w jego obieg własnych dzieci rozwija się w najlepsze i przynosi korzyści wszystkim zainteresowanym. Kolejni potomkowie sławnych familii robią karierę, często wyprzedzając pod względem popularności swych sławnych rodziców. Jak się okazuje, takie wsparcie rodzicielskie jest nie do przecenienia zwłaszcza jeśli chodzi o zawodowy start, natomiast trzeba przyznać, że przedstawiciele młodego pokolenia nie odnieśliby takiego sukcesu, gdyby nie talent i ciężka praca.

Córka Willa Smitha Willow Smith (pisaliśmy o jej okładce dla CR Fashion Book, a także udziale w kampanii Chanel Eyewear), córka Cindy Crawford - Kaia Gerber (na okładce Vogue Paris w towarzystwie mamy czy jako twarz kampanii kosmetyków Marc Jacobs), muza Karla Lagerfelda Lily-Rose Depp czy siostra Kate Moss – Lottie Moss – to tylko kilka nazwisk z długiej listy popierającej powyższą tezę. 

Tymczasem Burberry – brytyjska luksusowa marka stojąca na straży tradycji stworzyła najświeższą kampanię właśnie w tym nurcie. Swoją muzą po raz wtóry uczyniła 16-letnią latorośl Jude'a Law. Młodziutka Brytyjka będzie reklamować linię Burberry Essentials, czyli produkty do konturowania twarzy, a wśród nich m.in. rozświetlacze, pudry i kredki do ust.

Dla Iris nie jest to debiut jeśli chodzi o modeling i nie jest też jedyną przedstawicielką swojej rodziny, która odnosi sukces w świecie mody – jej ojciec ma na koncie udział w reklamach Dior Homme, a obecnie użycza swego wizerunku marce Prada.

Jak Wam się podoba nowa muza Burberry?

ZOBACZ TEŻ: TIM WALKER - DOSKONAŁY EDYTORIAL DLA LOVE MAGAZINE

 

video

GABRIELLE CHANEL, THE PURSUIT OF PASSION

tagi: Iris Law | BURBERRY |

podobne artykuły