PL / EN
DARMOWY E - TICKET 8. EDYCJE FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND

DARMOWY E - TICKET 8. EDYCJE FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND

Marzycie o wstępie na łódzki tydzień mody? Macie okazję otrzymać darmowy bilet na FASHION ZONE 8. edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Przeczytajcie szczegóły!

8. edycja Fashionphilosophy Fashion Week w Łodzi już tuż tuż. 17 kwietnia rozpocznie się największe wydarzenie modowe w Polsce. Jak zwykle na scenie Designers Avenue zobaczyć będzie można pokazy topowych polskich projektantów, a w strefie Off Out Of Schedule obejrzeć debiutanckie kolekcje młodych artystów. Oprócz tego na uczestników czekać będzie wystawa Young Fashion Photographers Now oraz możliwość uczestnictwa w licznych warsztatach tematycznych. W strefie Showroom będzie można pokusić się o zakupy najnowszych kolekcji projektantów i marek.

 

 

Nie dostaliście zaproszenia? Nie szkodzi, macie okazję zgarnąć darmowy e-ticket! Zarejestrujcie się na stronie www.fashionweek.pl. Uzyskacie w ten sposób darmowe wejście do strefy FASHION ZONE. Organizatorzy dla odwiedzających przewidzieli wstęp do restauracji, ekrany transmitujące wszystkie pokazy czy wystawę fotografików mody. W tej części obejrzeć będzie można także prezentacje najlepszych marek odzieżowych oraz dokonać zakupów prosto od projektantów.

 

 

Aby otrzymać e-ticket należy zapisać się na stronie www.fashionweek.pl do dnia 25 marca. Zapraszamy!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Fashionphilosophy Fashion Week Poland | Fashion Week Łódź | 8. edycja Fashionphilosophy Fashion Week Poland |

podobne artykuły