PL / EN
WYSTAWA „SO DIOR” W DOMU HANDLOWYM HARRODS

WYSTAWA „SO DIOR” W DOMU HANDLOWYM HARRODS

Gigantyczny dom dla lalek i najsłynniejsze lokalizacje stolicy Anglii w interpretacji 5 artystów. Zajrzyjcie do magicznego świata marki Dior, który zawitał właśnie do londyńskiego domu handlowego Harrods!

Klienci mają zrozumieć pasję, innowacyjność i dążenie marki do doskonałości oraz jej wieloletnie związki z domem handlowym Harrods - tak najprościej można określić powody, dla których przez ponad rok w najsłynniejszym londyńskim domu zakupowym tworzono wystawę „So Dior”. To historia francuskiej marki opowiedziana w spektakularny sposób. Nie szczędzono na wykonanie i do współpracy zaproszono 5 utalentowanych artystów - Alice Anderson, Bevis & Youle, Jack Lavender, Mat Collishaw i Neil Ayling - którzy pokazali własne wizje Lady Dior.

 

W efekcie, czego na powierzchni kawiarni, pop-up shopu oraz w witrynach sklepowych stworzono magiczny i bajkowy świat francuskiego domu mody. We flagowym Harrodsie przy Brompton Road stanął, więc olbrzymi domek dla lalek, instalacja z flakonów zapachu J’adore oraz wykonane z nich symbole władzy królewskiej, suknie gwiazd Hollywood m.in. Charlize Theron i Elizabeth Taylor, kartonowa ściana z symbolami marki oraz londyńskie atrakcje według Diora m.in. London Eye. Goście do wglądu będą mieć także archiwalne zbiory domu mody.

 

Wystawa potrwa do 14 kwietnia, więc jeśli planujecie w tym czasie wycieczkę do Londynu koniecznie dopiszcie sobie ją do planu podróży!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: So Dior | Harrods | wystawa Dior | DIOR |

podobne artykuły