PL / EN
CLOUDMINE POP UP SHOP – ZAKUPY W LETNIM KLIMACIE

CLOUDMINE POP UP SHOP – ZAKUPY W LETNIM KLIMACIE

Zakupy w letniej i sielskiej atmosferze? Zapraszamy do Cloudmine Pop Up Shop prezentującego kolekcje ponad dwudziestu polskich projektantów w przestrzeniach klubu Na Lato w Warszawie.

Cloudmine to polski sklep internetowy, w którym znajdziemy propozycje przeszło dwudziestu polskich projektantów, w tym: Ani Kuczyńskiej, Chocokate, Klaudii Rozwadowskiej, Oli Świtalskiej czy np. Eliwer. Od 18. września Cloudmine wyjdzie na moment z wirtualnego świata i objawi się klienteli w formie Cloudmine Pop Up Shop lokując swoją ofertę w przestrzeniach klubu Na Lato na warszawskim Powiślu. Tymczasowy butik stanie się doskonałą okazją do zakupów w miłej, letniej i spokojnej atmosferze. Cloudmine Pop Up Shop będzie otwarty do 25. sierpnia i zaserwuje nam nie tylko dobrą modę, ale i muzykę.

 

W ofercie Cloudmine Pop Up Shop znajdą się projekty m.in. MICHAŁ SZULC /WIOLA WOŁCZYŃSKA /DOMI GRZYBEK /JUSTYNA CHRABELSKA /ANNA PITCHOUGUINA /KATRZYNA GÓRECKA/ NATALIA SIEBUŁA/ SYLWIA ROCHALA /ELA CHODORKOWSKA/ RILKE /JAK TA LALA /BELLE /KISS THE FROG /MOZCAU/ BAGASZ /LOUS WO/MEN /ROBOTY RĘCZNE/ANNA ŁAWSKA /POLA ZAG /OLA ŚWITALSKA.

 

 

Cloudmine Pop Up Shop fot. materiały prasowe

 

 

Miejsce: NA LATO

ul. Rozbrat 44

Pop Up Shop: 18 sierpnia - 25 sierpnia (bez poniedziałku) w godzinach 15.00 - 21.00

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Cloudmine | Cloudmine Pop Up Shop | pop up shop | klub Na Lato |

podobne artykuły