PL / EN
FESTIWAL KULTURY ALTERNATYWNEJ POZOR! MULTI ART EXPERIENCE 2012

FESTIWAL KULTURY ALTERNATYWNEJ POZOR! MULTI ART EXPERIENCE 2012

Muzyka, moda i sztuka – wszystko to w postaci koncertów, warsztatów i spotkań kulturalnych w ramach POZOR! Multi Art Experience, festiwalu kultury alternatywnej w Bielsku-Białej. 

Wrzesień to nie tylko czas światowych fashion weeks, ale również innych wydarzeń modowych. Także w Polsce, a dokładnie do Bielska-Białej zawitają moda, muzyka i sztuka, bowiem w dniach 11-15 września będzie mieć miejsce POZOR! Multi Art Experience, festiwal kultury alternatywnej, w ramach którego odbędzie się kilkadziesiąt koncertów muzycznych, warsztatów, wykładów, wystaw, projekcji filmowych oraz targi mody.


Program festiwalu obejmie cztery niezależne strefy: Music, Fashion, Art i Extreme i odbędzie się w dwupoziomowym, post-industrialnym klubie BackStage, który usytuowany jest w ścisłym centrum Bielska-Białej.POZOR! ART to okazja dla wszystkich do bliskiego zetknięcia się ze sztuką współczesną. Ponad 650m2 post-industrialnej przestrzeni zostanie oddane twórcom młodego pokolenia, którzy wypełnią ją interaktywnymi instalacjami wizualnymi, wystawami fotografii, pokazami filmowymi czy działaniami z zakresu szeroko rozumianego street artu. Strefa uruchomiona zostanie w dniach od 11 do 13 września, będzie dawała możliwość aktywnego uczestnictwa gości festiwalu w procesach twórczych poprzez szereg warsztatów, debat, wykładów czy inspirujących spotkań organizowanych przy współpracy stowarzyszeń oraz przedstawicieli trzeciego sektora z całego kraju.

 


POZOR! FASHION to spotkanie z miejską, niezależną modą. Strefa zostanie uruchomiona w dniach od 14 do 15 września i będzie oferowała m.in. dwudniowy showroom. Będzie można w niej znaleźć sklepy z odzieżą, rękodziełem oraz wzornictwem młodych, zdolnych, a przede wszystkim, wiodących projektantów oraz brandów odzieżowych. Program będzie wzbogacony o ciekawe warsztaty i debaty pod kuratelą znanych osobistości ze świata mody.

 

 

FESTIWAL KULTURY ALTERNATYWNEJ POZOR! MULTI ART EXPERIENCE 2012fot. materiały prasowePOZOR! EXTREME to zaś dodatkowa strefa zainstalowana na pofabrycznym placu o powierzchni 2500m2, usytuowanym przed budynkiem klubu, będzie oferować m.in. całodniowy jam bmx’owy i skateboardowy na jedynej w Polsce skoczni typu FlyBag, a także profesjonalny tor do zdobywającego coraz większą popularność skimboardu.POZOR! MUSIC to natomiast najważniejsza strefa festiwalu - trzy niezależne sceny muzyczne oferujące występy kilkudziesięciu uznanych polskich i zagranicznych producentów, a także widowiska muzyczne zespołów, prezentujących najświeższe trendy w eksperymentalnej muzyce elektronicznej. Fani wszelakiej maści muzyki z pogranicza Electronic Dance Music jak i jej odłamów, będą mogli cieszyć nie tylko uszy, ale także oczy dzięki zróżnicowanej oprawie wizualnej zarówno w formie pokazów wideo jak i mappingu.


Bilety na festiwal można kupić za pośrednictwem serwisu TicketPro i Muno.pl, a także bezpośrednio na stronie festiwalowej www.pozorfestival.pl.Uwaga! Dla pierwszej osoby, która wyśle do nas maila na adres karolina.kucharska@lamode.info, przygotowaliśmy karnet wejściowy na POZOR! Multi Art Experience. Czekamy na zgłoszenia!

 

Miło jest nam poinformować, że karnet trafi w ręce Pani Katarzyny J. z Warszawy.

 


 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: POZOR! Multi Art Experience | POZOR! Multi Art Experience festiwalu kultury alternatywnej w Bielsku-Białej | festiwal | |

podobne artykuły