Logotyp serwisu lamode.info
CIEPŁO - ZIMNO U CERRUTI

CIEPŁO - ZIMNO U CERRUTI

Pokaz męskiej kolekcji marki Cerutti podbije serca miłośników klasyki i elegancji. 

Marka Cerruti słynie z zachowawczego, powściągliwego stylu. I w tym sezonie kolekcja nas nie zaskoczyła – pamiętajmy jednak, że elegancja i klasyka nigdy nie wychodzą z mody.

 

Zauważyć można niewielkie przesunięcie proporcji, przerysowane w tym sezonie u Johna Galliano, a delikatnie zaznaczone właśnie u Cerruti – marynarki są obcisłe i perfekcyjnie skrojone, a spodnie nieco luźniejsze niż w zeszłym sezonie. Innym trendem są spodnie wąskie, kończące się tuż nad kostką. Pojawia się też, wciąż jeszcze nie do końca „reaktywowana”, dwurzędowa marynarka.

 

Kolorystyka jest stosunkowo minimalistyczna – dominują jasne szarości, kremowa biel i beże. Pojawiają się także kolory, bardzo oszczędne – czerwień i ciemny błękit. Dodatki z jasnej skóry przełamują stonowane barwy.

 

Mężczyzna Cerruti jest dojrzały i świadomy swojej wartości, ale zarazem skromny. Poznacie go po elegancji i nienagannych manierach. Choć uśmiechnięty i serdeczny, skrywa pewną tajemnicę – potrafi się bawić i kocha podróżować, nawet w interesach.

tagi: pokaz | moda męska | Cerruti |

podobne artykuły