PL / EN
CHLOE - POKAZ WIOSNA LATO 2020

CHLOE - POKAZ WIOSNA LATO 2020

Szafa w stylu Paryżanek!

Na pokazie Chloe wiosna lato 2020 dominowała elegancja z nonszalancją oraz klasyka urozmaicona o intrygujące rozwiązania. Natomiast moda damska wymieszała się z męską, tworząc unikalne zestawy, doskonałe do pracy, ale i na randkę. Zobaczcie sami!

CHLOE – KOLEKCJA WIOSNA LATO 2020

W moodboardzie Natachy Ramsay-Levi nie zabrakło miejsca na pasy, które stały się głównym motywem kolekcji. Ozdobiły spodnie w kant, garnitury damskie oraz koszulowe sukienki. Takie warianty ubrań pasują zarówno do pracy, jak i na spotkania z przyjaciółmi. Kobieta Chloe jest odważna, nonszalancka i lubi zapożyczać ubrania od swojego brata czy chłopaka. Nieobce jest jej zakładanie biżuterii na mankiety oraz zestawianie marynarek z krótkimi szortami i retro butami na platformie. Jednym słowem jest szalenie francuska, co wyraża elegancja „na luzie”. Tak jakby przygotowanie outfitu było niezwykle swobodnym i szybkim procesem, wymagającym kreatywności i świadomości własnego stylu.

POLECAMY: CHLOE – POKAZ WIOSNA LATO 2019

Na wybiegu Chloe wiosna lato 2020 zachwyciła także paleta kolorystyczna na bazie odcieni toffi, brudnego różu, kawy latte, śmietanki czy łososiowego. Pojawiły się także plisowania przy spódnicach, zwiewne tkaniny, takie jak szyfon oraz błysk w wydaniu daily.

W galerii zdjęć zobaczycie wszystkie sylwetki z pokazu Chloe na wiosnę lato 2020.

video

TELEDYSKI Z MODĄ W TLE

tagi: wiosna lato 2020 | pokaz mody | TRENDY | Chloe |

podobne artykuły