PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
CHARLIZE MYSTERY NA NEW YORK FASHION WEEK – WSZYSTKIE STYLIZACJE BLOGERKI

CHARLIZE MYSTERY NA NEW YORK FASHION WEEK – WSZYSTKIE STYLIZACJE BLOGERKI

Karolina Gliniecka, autorka bloga Charlize Mystery, po raz kolejny zaprezentowała swoje stylizacje na New York Fashion Week. Nam zdradziła swoją ulubioną. Sprawdźcie!

Miesza dodatki luksusowych marek z ubraniami z sieciówek. Często stawia na projekty wykonane przez swoją mamę – sukienki, płaszcze, a ostatnio nawet torebki. Raz pojawia się w bardzo eleganckich zestawach, innym razem wybiera bardziej casualowe rozwiązania. Stylizacje Karoliny Glinieckiej, znanej jako Charlize Mystery, są miksem różnych estetyk i codziennie zahaczają o kolejne, coraz to nowsze trendy. Dowodem na to, są m.in zestawy z niedawno zakończonego New York Fashion Week. To nie pierwszy raz, kiedy blogerka zaprezentowała tam swoje stylizacje. Jak wypadła w tym sezonie?

 

Zaczęła stonowaną czernią, by później bawić się kolorem. Oko przyciągały nie tylko neony czy intensywne odcienie różu, ale także różnorodne faktury – od pikowań, plecionek po futra aż do piór. Z reguły stonowane projekty Karolina dopełniała wieloma dodatkami - w końcu diabeł tkwi w szczegółach. Oprócz okularów o lustrzanych szkłach czy klasycznych czółenek Louis Vuitton zwieńczonych kokardką, wielokrotnie wybierała torebki Sabriny Pilewicz czy buty LOFT37. Na polski rodowód postawiła także przy wyborze biżuterii. Bransoletki, zegarki Elixa, wisiory, kolczyki i pierścionki marki Apart towarzyszyły jej we wszystkich stylizacjach – od tych stawiających na przepych, do tych hołdujących minimalizmowi. Wśród rodzimych marek pojawił się też Łukasz Jemioł, Simple, Aryton czy Hat Hat. My spotkaliśmy Karolinę m.in. na dziedzińcu Lincoln Center i jedno jest pewne – zagraniczne publikacje z polską modą w tle gwarantowane!

 

Potwierdzają to słowa autorki bloga, która zdradziła nam swoją ulubioną stylizację z Nowojorskiego Tygodnia Mody:

 

„Zdecydowanie moją ulubioną stylizacją była ta, z trzeciego dnia NYFW. Kojarzyła mi się z carską Rosją. Czerń plus złote dodatki to coś, co uwielbiam. Mimo, że widoczny był w niej przepych, nie odnoszę wrażenia, że było w niej czegoś za wiele. W dodatku spódnicę zrobiła moja nieoceniona mama, a torebkę dostałam na tą okazję specjalnie z Paryża.

 

Spotkała się też z największym zainteresowaniem fotografów na dziedzińcu Lincoln Center. Mogliście ją później oglądać w internetowych wydaniach British Vogue, Vogue Italia, Harper's Bazaar oraz W Magazine”.

 

W galerii zebraliśmy wszystkie looki Karoliny oraz zbliżenia na detale z 8 dni New York Fashion Week. Sprawdźcie!

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Charlize Mystery | Karolina Gliniecka | stylizacje Charlize Mystery | blog | blogerka | New York Fashion Week |

podobne artykuły