PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK – MIROSLAVA DUMA

UBIERZ SIĘ JAK – MIROSLAVA DUMA

Dzięki perfekcyjnemu wyczuciu stylu uzyskała miano it-girl. Dziś specjalnie dla Was odtworzyliśmy jeden z zestawów pięknej Rosjanki!

Miroslava Duma swoim stylem zachwyca nie od dziś, przez co systematycznie ląduje w zestawieniach najlepiej ubranych kobiet świata. Była redaktor rosyjskiego wydania Harper’s Bazaar już jakiś czas temu została okrzyknięta it-girl i wcale nas to nie dziwi. Jej stylizacje są zawsze dopracowane do najmniejszego szczegółu. Mira ubiera się skromnie, lecz nigdy nie pozostaje niezauważona - obok jej zestawów poprostu nie da się przejść obojętnie (ostatnio dokładnie przejrzeliśmy większość jej zestawów, przybliżając Wam styl pięknej Rosjanki). Co więcej, potrafi umiejętnie łączyć projekty z najbardziej prestiżowych butików z tymi z popularnych sieciówek.

 

 

Dziś naszą uwagę przykuła stylizacja Rosjanki, w której pokazała się w Londynie podczas tamtejszego Fashion Week’u, gdzie na wybiegach były prezentowane kolekcje na sezon wiosna/lato 2014. Ubrana w ołówkową, kraciastą spódnicę do połowy łydki oraz tzw. „crop top”, czyli oversize’ową, krótką koszulkę, Mira wzbudziła zachwyt wśród fotografów street-fashion. Zestaw uzupełniła czarnymi platformami na wysokim słupku Prada z kolekcji wiosna/lato 2011 oraz znaną wszystkim torebką Hermes. Po raz kolejny pozostała także wierna swojej zasadzie, że dodatki należy ograniczyć do minimum i cały look uzupełniła jedynie klasyczną, skórzaną bransoletką w kolorze czerni.

 

 

Specjalnie dla Was postanowiliśmy odtworzyć daną stylizację. Zobaczcie co założyć, by wyglądać jak Miroslava Duma.

 

 

Miroslava Duma stylefot. Facebook - Miroslava Duma / materiały prasowe

 

 

 


video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Miroslava Duma style | Miroslava Duma styl | Mira Duma | Miroslava Duma | styl gwiazd | Mira Duma style |

podobne artykuły